Tikkurila Academy semināri

Bezmaksas semināros ir iespējams vairāk uzzināt par krāsām, krāsošanu un krāsošanas instrumentiem. Uzzināt meistaru noslēpumus, redzēt krāsošanas paraugdemonstrējumus, iepazīt dažādus krāsu produktus un uzdot sev interesējušos jautājumus.

Tikkurila Academy (agrāk Tikkurila mācību centrs) Latvijā darbojas jau kopš 1998.gada izglītojot krāsu pārdevējus, interjera dizainerus, celtniekus un amatierus.

Šobrīd tiek piedāvāti BEZMAKSAS semināri amatieriem jeb tiem, kas vēlas veikt krāsošanas darbus savās mājās paši. Semināri ir par dažādām tēmām un semināru laikā teorētisko informāciju papildina krāsošanas paraugdemonstrējumi, kā arī apmeklētājiem ir iespēja krāsot pašiem un izmēģināt dažādus krāsu produktus.

Sekojot mūsdienu tendencēm tiek piedāvāti arī tiešsaistes semināri, kas ļaus izglītoties tev ērtā vietā.

Tikkurila Academy tuvākie semināri:

29.10. seminārs –  «Mēbeļu krāsošana un atjaunošana»

 

Šajā seminārā pastāstīsim un parādīsim, kā lakot, beicēt, eļļot un krāsot mēbeles.
Kā arī stāstīsim par koka aizsardzību un apdari mitrās telpās, kā sagatavot virsmu, kad jālieto gruntskrāsa, kā izvēlēties rulli un otu un uzzināsiet dažādus meistaru noslēpumus.

Seminārs notiek Tikkurila Mācību centrā Krūzes ielā 23 k-3, Rīgā. Reģistrēšanās ŠEIT

05.11. tiešsaistes seminārs – «Sienu un griestu krāsošana»

 

Šajā seminārā uzzināsiet kā sagatavot virsmu krāsošanai, kā izvēlēties sienu un griestu krāsu, kādu rulli un otu izmantot, kā arī dažādus meistaru „knifus” un noslēpumus.

Šis ir tiešsaistes seminārs. Reģistrēšanās ŠEIT.

19.11. tiešsaistes seminārs – «Remonts bērnistabā»

 

Šajā seminārā uzzināsiet kā izveidot jūsu bērna sapņu istabu, kas vienlaicīgi būs vizuāli skaista, praktiska un droša. Seminārā mēs stāstīsim, kuri produkti ir piemērotākie bērnistabas atsvaidzināšanai, kā jebkuru virsmu pārvērst par tāfeli un citus interesantus risinājumus.

Šis ir tiešsaistes seminārs. Reģistrēšanās ŠEIT.

03.12. seminārs – «Dekoratīvā krāsošana»

 

Šī semināra laikā mēs parādīsim vienkāršus dekoratīvās krāsošanas paņēmienus, kuri būs viegli realizējami, bet izskatīsies efektīvi un gaumīgi. Jūs uzzināsiet, kas ir lazūrkrāsas, efektkrāsas un struktūrkrāsas, kādi ir vienkāršākie dekorēšanas paņēmieni, kā arī kādus instrumentus izmantot.

Seminārs notiek Tikkurila Mācību centrā Krūzes ielā 23 k-3, Rīgā. Reģistrēšanās ŠEIT

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.