living room in Tikkurila White

Atsvaidziniet savu dzīvojamo istabu ar toni Tikkurila White

Oblik.fi emuāru autore Jutta ilgojās pēc pavasarīgas gaismas dzīvojamā istabā, tādēļ viņa nokrāsoja tās sienas atsvaidzinoši baltā tonī. Šis jaunais tonis lieliski saskan ar durvju rāmja un grīdlīstu balto nokrāsu.

Izvēlēties balto toni ir viegli

 

Baltas krāsas izvēle var šķist izaicinoša. Jutta paļāvās uz Tikkurila krāsu ekspertiem, lai izvēlētos pareizo balto toni, un savu viesistabu nokrāsoja maigi baltajā Tikkurila White tonī. Pilnīgi matētā iekšdarbu krāsa Harmony perfekti attēlo Tikkurila White izsmalcināto siltumu.

Dzīvojamā istaba Tikkurila White toņos

Tikkurila White ir piemērot kā viegls fons visdažādākajiem interjera dizainiem, un tas lieliski saskan ar grīdlīstu balto nokrāsu, atšķirībā no krāsotāja baltā toņa, kas nedaudz sliecas uz pelēko.
Tikkurila iekšdarbu sienu krāsas var tonēt Tikkurilan White tonī.

Dzīvojamās istabas siena
Dzīvojamā istaba pirms krāsošanas
Dzīvojamā istaba pirms pārvērtībām
Dzīvojamā istaba pēc pārvērtībām
Dzīvojamā istaba pēc pārvērtībām
Idejas realizēšana

Nokrāsojiet savas dzīvojamās istabas sienas atsvaidzinoši baltas tikai dažu stundu laikā.

Idejas realizēšana: sienas tīrīšana

1. Tīrīšana

Notīriet sienas virsmu. Ja virsma ir izteikti netīra, notīriet to ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu, ievērojot uz etiķetes sniegtos norādījumus. Ļaujiet tai nožūt.

Idejas realizēšana: virsmu aizsargāšana

2. Aizsardzība

Pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar piemērotu papīru, lai to aizsargātu. Noklājiet apdares elementus un kontaktligzdas ar maskējošu līmlenti. Ja jums nācās līdzināt sienas virsmu vai ja iepriekšējā krāsojuma virsma ir tumšā tonī, vispirms uzklājiet gruntskrāsas Varma kārtu. Izvēlieties gruntskrāsas Varma toni, kas ir līdzīgs jaunās virskārtas tonim.

Idejas realizēšana: sienas krāsošana ar otu

3. Uzklāšana ar otu

Samaisiet iekšdarbu krāsu Harmony un ielejiet to krāsas vanniņā, kurā ieklāts plastikāta maisiņš. Tas atvieglos pāri palikušās krāsas ieliešanu atpakaļ iepakojumā. Virsmas malas krāsojiet ar otu, lai iegūtu pilnīgu un vienmērīgu rezultātu.

 

Idejas realizēšana: sienas krāsošana ar rulli

4. Uzklāšana ar rulli

Izmantojot rulli un pagarināmo kātu, uzklājiet 2 krāsas kārtas, lai iegūtu pilnīgi matētu gala rezultātu. Iekšdarbu krāsu Harmony var pārkrāsot 1-2 h pēc krāsošanas.

Idejas autote: Jutta no Oblik.fi emuāra

Emuāra autore Jutta Karihtala ir topošā dizainere, interjera dizainere, kura mīl detaļas, "dari pats" projektu speciāliste un aizrautīga dekoratore. Oblik ir interjera dizaina emuārs, kurā idejas tiek prezentētas ar platu smaidu.

Lasi Juttas pārdomas par projektu šeit >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv