Populārākie Tikkurila toņi Latvijā

Populārākie Tikkurila toņi Latvijā

Bieži tiek runāts par starptautiskām toņu tendencēm un populāriem toņiem, ko izvēlēties konkrētas telpas interjerā. Bet kādus toņus izvēlas cilvēki Latvijā? Mēs vēlējāmies noskaidrot, kuri no Tikkurila toņiem ir populārākie Latvijā, tāpēc ieskatījāmies datos, kas parāda konkrētu toņu pārdošanas apjomus.

Populārākie Symphony toņu kartes toņi

Symphony toņu karte ir Tikkurila plašākā toņu karte un viena no aktuālākajām toņu kartēm krāsu tirgū. Tajā ir apkopoti 2436 toņi iekšdarbiem, tāpēc jebkurš varēs atrast īsto toni savi gaumei. Latvijā populārākie toņi no Symphony toņu kartes ir melnais Y499 tonis un gaišais F488 tonis. 

Populārākās iekšdarbu toņu kartes Latvijā ir Symphony un Izjūti krāsas toņu kartes, kurās kopā ir vairāk nekā 2400 dažādi toņi. Koka apdarei iekšdarbos toņi visvairāk tiek izvēlēti no Koka pārklājumu un laku toņu kartes un mūsu jaunās Timeless translucent toņu kartes, kurā ir iespējams atrast klasiskus, dabiskus toņus, kas izcels koka dabisko skaistumu.

Izjūti krāsas toņu kartes populārākie toņi

Izjūti krāsas toņu kartē ir apvienoti 216 toņi, kas jūs iedvesmos. Visi šie toņi piešķirs jūsu mājām lielisku atmosfēru neatkarīgi no jūsu izvēlētā interjera stila. Šajā toņu kartē var atrast gan klasiskos toņus, gan iedvesmojošus akcenta toņus. Latvijā populārākie toņi no Izjūti krāsas toņu kartes ir baltie toņi ar pelēko nokrāsu - G497 Steam, F487 Feather un G487 Batiste, kas ir universāli toņi un lieliski izskatīsies jebkurā telpā. Starp populārākajiem toņiem ir arī zaļais J446 Flannel tonis, gandrīz baltais F468 Meringue tonis, kuram ir skaista ceriņu nokrāsa, un tīri baltais F497 Paper tonis.

Populārākie toņi koka virsmām iekšdarbos

Ja vēlaties koka virsmas iekšdarbos lakot vai beicēt, tad izvēlieties toņus no Koka pārklājumu un laku toņu kartes vai mūsu jaunās Timeless translucent toņu kartes. Koka pārklājumu un laku toņu kartē atradīsiet toņus, kas palīdzēs akcentēt koksnes dabisko skaistumu un padarīt virsmu krāsaināku. Populārākie toņi no šīs toņu kartes ir baltais 3466 Vanilla tonis un melanis 3445 Charcoal tonis.

Mūsu jaunākajā toņu kartē Timeless translucent ir apkopoti 47 moderni un klasiski caurspīdīgie toņi. Visbiežāk no šīs toņu kartes tiek izvēlēts baltais 200A Fair wing tonis un brūnais 218A Velvety milkcap tonis.

Iecienītākie pelēkie toņi

Starp populārākajām toņu kartēm ir arī Deco Grey toņu karte, kurā ir apkopoti pelēkie toņi. Šī toņu karte ir universāla, jo tā ir piemērota gan iekšdarbu, gan ārdarbu produktiem. Šajā toņu kartē jūs atradīsiet gandrīz simts apburošus pelēkos toņus: 72 sedzošus toņus, 15 caurspīdīgus toņus un 7 perlamutra toņus. Latvijā visbiežāk no šīs toņu kartes tiek izvēlēti tieši caurspīdīgie toņi. Populārākie toņi no šīs toņu kartes ir klasiski pelēkais 5154 tonis, tumši pelēkais 5148 tonis un gaiši pelēkais 5152 tonis.

Valtti toņu kartes iecienītākie toņi

Valtti toņu karte ir viena no mūsu iecienītākajām ārdarbu toņu kartēm, kurā ir apkopoti 40 dažādi caurspīdīgie toņi, kas izcels koksnes skaistumu un pasargās to no laikapstākļu iedarbības. Latvijā iecienītākie toņi no šīs toņu kartes ir baltais 5060 Lumi tonis, brūnais 5087 Poro tonis, melnais 5089 Piki tonis un sarkanbrūnais 5074 Karhu tonis. Tāpat bieži tiek izvēlēti tumšie 5088 Turve, 5077 Kanto, 5076 Varpu toņi, gaišie 5062 Tuohi, 5083 Kivi toņi un brūngani oranžīgie 5063 Sora, 5071 Tatti, 5072 Honka, 5053 Vahvero toņi.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv