spilgti dzeltena siena

Mājas interjers bez baltām sienām

Ļaujiet krāsām pārņemt jūsu mājokļa baltās sienas. Krāsojot sienas spilgtākos toņos, jūs piešķirsiet jaunu izskatu savai mājai un radīsiet pozitīvas noskaņas, kas atbildīs jūsu mājas apgaismojumam un mēbelēm.

Baltā tonī krāsotas sienas ir drošs risinājums: tās vienmēr labi izskatās un neiziet no modes. Baltais tonis šķiet pašsaprotama izvēle, ja runa ir par mājokļa sienām. Ir viegli būt baltā toņa cienītājam, taču krāsainas mājās ir daudz pievilcīgākas. Krāsas telpai piešķir pārliecību un pozitīvu noskaņu, kā arī padara jūsu mājokli dzīvīgāku.

Baltā toņa neitralitāte un ilgmūžība bieži vien ir pārvērtēta. Spilgtāku toņu izvēle var uzlabot visa mājokļa kopējo izskatu. Bet kā izveidot gaumīgu mājas interjeru bez baltām sienām?

Padari telpu gaišāku ar krāsām

Izvēloties toni, noteikti jāņem vērā apgaismojums telpā. Neskatoties uz to, ka mums ir mācīts, ka baltais tonis padara telpu gaišāku un plašāku, tā ne vienmēr ir. Baltā tonī krāsotas sienas var padarīt telpu arī mazliet garlaicīgu un pliekanu.

Padomājiet par dienas gaismu, kas ieplūst telpā, un izvēlieties toni, kas izceļ dabisko apgaismojumu. Šajā attēlā redzamais dzeltenais H456 Straw tonis ar gaismu un ēnām telpā, piešķir skaistu atmosfēru.

Atcerieties, ka katru telpu nav nepieciešams padarīt lielāku, taču jūs varat to padarīt spilgtāku, izvēloties dažādus toņus. Izmēģiniet, piemēram, neitrālu toni, piemēram, J484 Castle, lai telpai piešķirtu enerģisku atmosfēru.

rozā tonī krāsota siena

Mazs solis pretī krāsainākām sienām: maigi un piezemēti toņi

Pasteļkrāsas un gaiši toņi ir lielisks veids, kā maigi ieviest krāsu mājoklī. Ja baidāties uzreiz izvēlēties spilgtus toņus, tad izmēģiniet maigus un gaišus toņus, piemēram, H405 Doll, X381 Aloe vai kādu bēšo toni, piemēram, K480 Tamarix.

Galvenais ir atrast toni, kas padara telpu harmoniskāku. Maigi toņi rada svaigu un modernu izskatu, un tos varat izmantot kā visas telpas pamatkrāsu, kā šajā attēlā, kur sienas ir krāsotas H320 Magnolia tonī.

Izceliet sienas ar spilgtiem toņiem

Ja esat gatavs rīkoties drosmīgi, tad izmēģiniet spilgtos toņus, lai izveidotu unikālu, košu un radošu mājokli. Virtuvei varat izvēlēties spilgti dzeltenu toni, piemēram, J302 Banana, vai viesistabai - piesātināti zaļu, piemēram, L447 Valley, vai priekšnamā rozā toni, piemēram, S329 Fresia.

Ja nevēlaties visur izmantot spilgtus toņus, tad varat tos apvienot ar piezemētiem un neitrāliem toņiem. Lai ienestu telpā eleganci, izvēlieties piesātinātus zemes toņus; izmēģiniet, piemēram, L478 Kestrel.

Divi vai vairāk toņi vienā telpā

Mēģiniet vienā telpā izmantot divus vai vairāk toņus un izvēlieties kādu nepārtrauktu elementu, piemēram, arhitektūras elementu, lai nodrošinātu nepārtrauktību visā mājā. Vienmēr, izvēloties vairākus toņus, ir ļoti svarīgi tos iepriekš salikt kopā un redzēt kā tie izskatās. Labs princips ir tāds, ka kontrastējošie toņi skaisti izceļ viens otru.

Izvēloties izmantot vairākus toņus vienā telpā, varat izmēģināt elementus, piemēram, krāsu blokus un paneļus, lai spēlētos ar toņiem.

Daudzpusīgs tonis - dabiski pelēkais

Neaizmirstiet par pelēkajiem toņiem, jo tie ir ļoti daudzpusīgi. Pelēks var būt silts, piemēram, X487 Plaster vai auksts, piemēram, L498 Homespun. Tam var būt mūsdienīgs izskats, nomierinošs efekts vai enerģisks spēks. Arī pelēkais tonis ir ar dažādām nokrāsām - no zilas un violetas līdz zaļai un dzeltenai.

Sienas tonis H495 Tuft attēlā ar nelielo zaļo nokrāsu lieliski izceļas ar zaļā auga un dzeltenā krēsla kombināciju telpā. Izmantojiet mūsu toņu čipus vai iegādājieties nelielu krāsas iepakojumu, kas tonēts vēlamajā tonī, lai iepriekš pārbaudītu toni. Atcerieties, ka, ja jūs pārāk biedē spilgti toņi, tad pelēkais tonis ir pietiekami neitrāls, lai kalpotu vairākus gadus.

Padomi, ko ņemt vērā izvēloties sienas toni:

 

1. Padomājiet par apgaismojumu telpā

Gaisma ir būtiska sienas toņa sastāvdaļa. Gaisma, neatkarīgi no tā, vai tā ir dabiska vai mākslīgā, maina katra toņa izskatu. Vienmēr pārbaudiet izvēlēto toni, ar toņa čipa vai nelielu krāsas iepakojumu, kas tonēts vēlamajā tonī, lai redzētu kā tonis izskatās konkrētajā telpā dažādos diennakts laikos.

 

2. Izmantojiet spilgtus toņus kā akcentu

Izmantojot spilgtus toņus, telpā tiek radītas pozitīvas noskaņas, taču, ja neesat pārliecināts, vai vēlaties šādā tonī krāsot visu sienu, izmantojiet to kā akcentu, lai padarītu telpu dzīvāku.

 

3. Saskaņojiet sienas toni ar mēbelēm

Pievērsiet uzmanību mēbeļu toņiem un padomājiet par kombināciju, kas sniegs jums komforta sajūtu. Ja vēlaties veikt būtiskākas izmaiņas, varat arī pārkrāsot mēbeles jaunos toņos, lai tās atbilstu vēlamajam sienas tonim. Atcerieties, krāsojot mēbeles izvēlieties atbilstošu krāsu mēbelēm, piemēram, Helmi 10 mēbeļu krāsu.

 

4. Apvienojiet neitrālos ar spilgtākiem toņiem

Neitrālie un bēšie toņi ir lieliski piemēroti, lai tos apvienotu ar spilgtākiem toņiem. Ja, piemēram, jums ir koka mēbeles, tad ļaujiet sienām mirdzēt ar kādu spilgtu toni.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv