Noderīgi padomi, izvēloties īsto interjera toni

Toņi ietekmē mūsu ikdienu. Tie rada noskaņojumu, nosaka tēlu un pat ietekmē mūsu emocijas. Kā lai izvēlas īsto?

Īstie toņi jūsu istabas sienām

Tikkurila eksperti ir apkopojuši visu, kas jums būtu jāzina par toņiem. Šajā rakstā mēs apkopojām svarīgākos aspektus, kas jāņem vērā izvēloties toni, lai atrast savu īsto būtu vienkārši.

Atspoguļojiet savu gaumi un stilu

Mūsu mājoklis atspoguļo mūsu identitāti, un sienu tonis nav izņēmums. Izvēloties toņu paleti savai mājai, mēģiniet padomāt par to, kas jums patīk, un kas papildina jūsu stilu. Kādi ir jūsu iecienītākie toņi, kas jums uzlabo garastāvokli? Nebaidieties izcelties vai būt pretrunā vispārējai gaumei. Galu galā, tas ir jūsu mājoklis — jums ir brīvas tiesības izvēlēties toni, kas jums patīk.

Ņemiet vērā toņa noskaņojumu

Apgaismojumam un toņiem ir galvenā loma mājokļa atmosfēras radīšanā. Mēģiniet pārdomāt, kādu noskaņu vēlaties radīt, apvienojot toņus un apgaismojumu. Vai meklējat mierīgus vēsos vai zemes toņus, maigu siltumu vai plašumu? Vai jūs mājoklī ir daudz dabiskā apgaismojuma, vai arī mājoklis ir tumšs un drūms?

Kad jums ir skaidrs priekšstats par vēlamo atmosfēru, tad ir daudz vieglāk sākt izvēlēties toņus, kas to papildinās.

colour master app

Izmēģini toņus ar Colour Master aplikāciju

Mūsu Tikkurila Colour Master aplikācija ir rīks, kas ļaus virtuāli izmēģināt toņus uz sava mājokļa sienām. Tā ir lieliska iespēja izmēģināt jaunus toņus un redzēt, kā tie varētu izskatīties jūs telpā.

Īsteno savas toņu idejas

Ar mūsu ekspertu palīdzību, mēs izveidojām Colour Master aplikāciju, lai tā kalpotu par iedvesmas avots un platformu, kurā jūs varat izmēģināt pat trakākās idejas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat jaunus toņus, plānojat krāsot savu mājokli, vai vienkārši vēlaties eksperimentēt ar toņiem, Colour Master aplikācija jums palīdzēs.

Izmantojot mūsu paplašinātās realitātes funkciju, jūs varat redzēt, kā mūsu toņi izskatītos uz jūsu sienām. Jūs varat augšupielādēt savu attēlu, izvēlēties vēlamo toni un redzēt rezultātu paplašinātajā realitātē. Jums ir arī iespēja saglabāt savas vizualizācijas. Toņu paletes veidotājs ir paredzēts situācijām, kad pamanāt interesantu toņu kombināciju. Uzņemiet fotoattēlu, izvēlieties vēlamos toņus fotoattēlā, izveidojiet paleti un uzziniet atbilstošos toņu ieteikumus no Tikkurilas toņu kolekcijām.

Paņemiet toņu paraugu

Izvēloties sienas toni, ir svarīgi saprast, kā tas izskatīsies jūsu mājokļa apgaismojumā un vidē. Tāpēc pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ir ieteicams paņemt toņa paraugu uz mājām un pārbaudīt toni uz sienas.

Viens veids, kā to izdarīt, ir izmantojot toņa paraugu jeb toņa čipu. Tas arī viegli ļauj salīdzināt toņus vienu otram blakus, lai redzētu, kurš jums patīk vislabāk.

Toņu paraugi var arī jums palīdzēt saprast, kā tonis izskatīsies, kad krāsa būs nožuvusi. Krāsas tonis dažkārt var izskatīties savādāk, kad tā ir mitra, tāpēc ir svarīgi redzēt krāsas toni, kad tas ir nožuvis.

Pārbaudiet izvēlēto toni

Krāsu mazie iepakojumi (tilpums 0,225L) ir paredzēti toņu pārbaudei. Tajos ir pietiekoši daudz krāsas, lai toni pārbaudītu uz pietiekami liela laukuma, lai varētu saprast kā tas izskatīsies. Tieša uzklāšana uz virsmas palīdzēs precīzi saprast, kā tonis izskatās konkrētajā telpā un apgaismojumā visas dienas garumā.

Mēs iesakām nokrāsot vismaz vienu kvadrātmetru lielu laukumu, lai iegūtu precīzu priekšstatu par to, kā tonis izskatīsies, kad tas būs nožuvis.

Spīdīgs vai matēts?

Toņa izskatu ietekmē arī tas, kādas spīduma pakāpēs krāsu - spīdīgu vai matētu, jūs izvēlaties. Piemēram, mūsu izsmalcinātā, pilnībā matētā Harmony krāsa nodrošina samtaini gludu apdari jūsu telpas sienām.

Bet, ja mājās ir aktīvi bērni, varētu būt prātīgi izvēlēties sienas krāsu, kas var izturēt paaugstinātu nodilumu un nolietošanos, ko var izraisīt rotaļas vai nejauši traipi. Daļēji matētas un matētas krāsas ir vieglāk kopjamas nekā pilnībā matētas krāsas. Jebkurā gadījumā, vislabāk ir izvēlēties krāsas ar īpašībām, kas atbilst jūsu mājsaimniecības dzīvesveidam.

Izmantojiet mūsu Izjūti krāsas toņu kolekcijas priekšrocības

Tikkurila Izjūti krāsas toņu kolekcijā ir visaptveroša interjera toņu izvēle un iepriekš sagatavotas toņu paletes, lai atdzīvinātu jūsu redzējumu. Kolekcija sastāv no 216 rūpīgi atlasītiem toņiem un sešiem dažādiem interjera stiliem: klasiskā, modernā, bohēmiskā, greznā, nostalģiskā un eklektiskā (interjera stilus ir iespējams apskatīt Tikkurila Colour Master aplikācijā).

Seši interjera stili, no kuriem smelties iedvesmu

Katram interjera stilam ir izveidota galveno toņu palete ar neitrāliem un akcenta toņiem, kas ļauj jums viegli izveidot vēlamo izskatu mājās.

Klasiskais stils jums var palīdzēt izveidot mūžīgu interjeru, dodot priekšroku izsmalcinātām detaļām un dabiskai toņu paletei.

Bohēmiskais stils ir bagāts un aicinošs, ar dabīgiem materiāliem un siltiem toņiem.

Grezno stilu raksturo samtains maigums, rūpīgi atlasīti toņi un izsmalcināti elementi.

Nostalģisko stilu raksturo silti zemes toņi un skaists, mūžīgs dizains.

Eklektiskais stils ir saistīts ar pārsteidzošām un dinamiskām kombinācijām un bezbailīgu toņu izmantošanu.

Visbeidzot, modernais stils ir vienkāršs un rūpīgi pārdomāts. Mūsdienu interjers var būt neitrāls un minimāls, taču tas nebūt nav garlaicīgs.

Kāpēc gan neizmēģināt mūsu Izjūti krāsas toņu kolekciju jau šodien? Paturi prātā savu personīgo gaumi, noskaņojumu, kuru vēlies izveidot, kā arī apgaismojumu un vidi mājās. Toņu izvēle var būt arī jautrs un vienkāršs process.

Mūsu aplikācija Colour Master un toņu kolekcija Izjūti krāsas var jums palīdzēt izvēles procesā, nodrošinot iespēju jums eksperimentēt ar dažādiem toņiem un redzēt, kā tie izskatītos jūsu telpā.

Un atcerieties par virsmas apdari, spīdīga vai matēta krāsa var būtiski mainīt telpas kopējo izskatu. Tāpēc spēlējieties ar toņiem un esiet radoši, lai piešķirtu savai mājai jaunu izskatu.

Kā izvēlēties pareizo krāsu sienām un griestiem?

Kādu krāsu izvēlēties viesistabas sienu krāsošanai? Vai arī kādu krāsu izvēlēties vannas istabai vai citām mitrām telpām? Mūsu jaunākais raksts par produktiem palīdzēs jums izvēlēties pareizos produktus jūsu krāsošanas projektam.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv