kids room with soft beige colour wall and pastel colour rainbow pattern

Jauni un svaigi toņi bērnistabai

Krāsojot bērnistabu, jūs varat spēlēties ar dažādiem toņiem un toņu kombinācijām, realizēt savas mežonīgākās idejas un ļaut bērnam piedalīties lēmumu pieņemšanā. Šajā rakstā jūs varat smelties iedvesmu pareizā toņa un noskaņas izvēlei.

Meklējot pareizo toni jūsu bērna istabai, neesat konservatīvi. Bērnistaba ir mājas rotaļu laukums, tāpēc lieciet lietā visas savas radošās idejas un izmantojiet drosmīgi spilgtus un intensīvus toņus.

Gaiši un moderni

Lai gan bērnistabai būtu jāatspoguļo istabas iemītnieka vēlmes un personība, lielākā daļa ģimenes cenšas ievērot vienotu mājas interjera stilu. Mūsdienīga bērnistaba noteikti nav neizteiksmīga. Bērnistaba ar vēsiem, spilgtiem toņiem ir piemērota mūsdienīgā mājas interjerā. Ja tiek izmantotas vienkāršas, praktiskas mēbeles un svaigi pasteļtoņi, mājas kopīgais stils paliks nemainīgs.

Ja vēlaties mājokļa izskatam piešķirt akcentu, tad izmēģiniet koši oranžu, violetu, bēšu vai tirkīza toņus. Tie ir neitrāli, svaigi un mūsdienīgi toņi jebkurai bērnistabai, un tos savā starpā var ļoti viegli apvienot.

light beige colour wall and built in shelf with colourful items

Siena ir krāsota maigajā H405 Doll tonī, galds un skapis ir krāsoti ar gaišu smilšu toni G467 Champignon, bet taburete ir krāsota jaukā ceriņu tonī X344 Minuet. Vienkāršs veids, kā pievienot interjeram vairāk toņus, ir nokrāsot koka žurnālu mapes spilgtos toņos, piemēram, attēlā tās ir krāsotas X344 Minuet, H405 Doll un Y354 Cumulus toņos.

Varavīksnes gleznošana ir jautrs projekts, ko realizēt kopā ar savu bērnu. Ļaujiet viņam izvēlēties savus iecienītākos toņus un ņemiet rokās otu. Ja izvēlētie toņi būs līdzīgos pasteļtoņos, tie visi kopā izskatīsies ļoti saskanīgi.

Siena aiz rakstāmgalda ir krāsota rozā X420 Maiden tonī, varavīksnei bez X420 Maiden toņa ir izmantots maigi rozā Y411 Milkshake tonis, gaiši dzeltenais H300 Lemonade tonis, mirdzošais tirkīza G371 Crystal tonis un nomierinoši zilais Y354 Cumulus tonis.

kids room wall with pastel colour rainbow pattern

Vai var izvēlēties vienu toni visam interjeram? Kā parasti, krāsojot savu mājokli noteikumi nepastāv. Ļaujiet savam bērnam izvēlēties toņus no atlasīta toņu saraksta vai pat veselas toņu kartes, kā piemēram, Izjūti krāsas toņu kartes.

light blue colour wall in kids room with blue colour desk and mint green colour chair

Siena ir krāsota maigi zilajā H440 Wave tonī, rakstāmgalds ir krāsots debeszilajā H353 Forget me not tonī, bet krēsls ir krāsots J442 Menthol tonī.

Piesātināts un bohēmisks

Ja jūsu ģimenes mājoklis ir iekārtots maigā, mājīgā noskaņā ar dabas sajūtām, tad bērnistabu var lieliski pieskaņot šim stilam. Ja jūs bērnistabā vai rotaļu istabā vēlaties ieviest dabas iedvesmotu stilu, vienkārši izmantojiet neitrālus un piesātinātus toņus. Zaļie, bēšie, oranžie un silti pelēkie toņi ir izcila izvēle. Papildiniet stilu ar koka mēbelēm un citiem priekšmetiem, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem, mīkstiem spilveniem, sēžammaisiem un istabas augiem.

kids room with green colour wall

Nav pārsteigums, ka V447 Serpentine tonis ir viens no mūsu populārākajiem zaļajiem toņiem. Tam ir mierīga nokrāsa, kas padara telpu nomierinošu. Tas lieliski iederas guļamistabā vai jebkur citur, kur nepieciešams radīt mājīgu atmosfēru.

Lielākā daļa bērnu noteikti vēlas istabu, kas ir jautra un interesanta. Šeit jūs noteikti varat izmantot sava bērna iztēli, un izvēlēties kādas figūras un formas jūs varētu uzgleznot uz sienām. Vai tas būtu mistisks dārzs, zooloģiskais dārzs vai nejaušas formas, gala rezultāts noteikti būs krāsains un radošs.

Siena ir krāsota V466 Lama, Y399 Cashew un G467 Champignon toņos. Telpaugs, rotangpalmas krēsls un rotaļlietu grozs, kas ir izgatavots no dabīga materiāla papildina interjera dabas iedvesmoto stilu.

kids room wall with muted beige and pastel colour patterns
kids room wall with muted beige and green colour patterns

Augs uz sienas ir krāsots N494 Nephrite tonī. Pārējās formas uz sienas ir krāsotas Y399 Cashew, K396 Safari un V466 Lama toņos.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv