Colour Master aplikācija - apvieno idejas ar realitāti

Uzzini kā populārākie Tikkurila toņi izskatītos uz tava mājokļa sienām, izmantojot aplikācijas paplašinātās realitātes funkciju. Aplikācijā vari smelties iedvesmu no aktuālajām toņu tendencēm un veidot savas toņu paletes

Tikkurila Colour Master

Īsteno savas toņu idejas

Ar mūsu ekspertu palīdzību, mēs izveidojām Color Master aplikāciju, lai tā kalpotu par iedvesmas avots un platformu, kurā jūs varat izmēģināt pat trakākās idejas. Mēs vēlamies jūs iedrošināt izmēģināt visdažādākos toņus, iedvesmot ar interesantu saturu un atraisīt jūsu radošumu.

Izmēģiniet toņus un atrodiet savu īsto toni

Ātri nomainiet savas sienas toni un redziet, kā būtu dzīvot ar viegli dzeltenām, nomierinoši zilām vai bohēmiski zaļām sienām. Izmantojot mūsu paplašinātās realitātes funkciju, jūs varat redzēt, kā mūsu toņi izskatītos uz jūsu sienām. Jūs varat augšupielādēt savu attēlu, izvēlēties vēlamo toni un redzēt rezultātu paplašinātajā realitātē. Jums ir arī iespēja saglabāt savas vizualizācijas.

Vai pamanījāt interesantu toņu kombināciju, dzerot savu rīta kafiju mīļākajā kafejnīcā? Toņu paletes veidotājs ir paredzēts šāda veida situācijām. Uzņemiet fotoattēlu, izvēlieties vēlamos toņus fotoattēlā, izveidojiet paleti un uzziniet atbilstošos toņu ieteikumus no Tikkurilas toņu kolekcijām.

Kā tā strādā?

Color Master aplikācija ir viegli lietojama, iedvesmojoša un ļauj īstenot toņu idejas dzīvē. Zemāk jūs varat noskatīties īsus pamācību video par Color Master aplikācijas galvenajām funkcijām un to izmantošanu. Tas ir tik pat vienkārši, cik izskatās.

Tikkurila Colour Master

Ar Colour Master aplikāciju izmēģini arī ārdarbu toņus

Uzzini kā populārākie Tikkurila toņi izskatītos uz tavas mājas fasādes, izmantojot mūsu aplikāciju ar paplašinātās realitātes funkciju. Izmantojot paplašinātās realitātes funkciju, jūs varat redzēt, kā mūsu toņi izskatītos uz jūsu mājas fasādes. Jūs varat augšupielādēt savu attēlu, izvēlēties vēlamo toni un redzēt rezultātu paplašinātajā realitātē. Jums ir arī iespēja saglabāt savas vizualizācijas.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv