earthy yellow wall colour in living space with rocking chair

6 toņu idejas, kas piešķirs mājoklim rudenīgu noskaņu

Kad gaisā sāk just saltumu, ir skaidrs, ka ir pienākusi rudens sezona. Kad sākam vairāk laika pavadīt mājās, ir vērts apskatīt sava mājokļa sienas un apsvērt interjera atsvaidzināšanu.

Vai tavām viesistabas vai guļamistabas sienām ir nepieciešams jauns, silts un mājīgs tonis, kas labi izskatītos visu gadu?

Kad toņi ir piemēroti, tad paņem segu, dažas sveces, tasi tējas un labu grāmatu. Tu esi gatavs rudenim.

earthy yellow wall colour in living space with rocking chair

1. Silti dzeltenais

Zeltaini dzelteni toņi padara telpu siltu un maigu, gandrīz kā mājīgu ligzdu. Iedvesmojies no krītošajām rudens lapām un ienes dabu mājās. L396 Beeswax ir silts un piesātināts dzeltenais tonis ar brūnu nokrāsu.

living room with dark green wall and natural material decoration

2. Zaļš kā mežs

Priedes, sūnas, mežs un zari – tumšs, silts un intensīvs zaļums ir lieliska izvēle, ja vēlies padarīt savu māju piezemētāku un intīmāku gaidāmajam tumšajam periodam. Instagram kontā @hyvaajakaunista var redzēt M442 Fjord toni, kas apvienots ar zelta detaļām un dabīgiem materiāliem.

lighter earthy green colour in bohemian style bedroom

3. Izvēlies salviju

Ja meklē gaišāku zaļo ar nedaudz mazāku intensitāti, izmēģini M495 Arctic Willow toni. Mierīgs un atmosfērisks tonis, kas ir viegli kombinējams ar, piemēram, brūnām un sarkanām nokrāsām. Salvijas zaļais tonis īpaši skaisti izskatās dienas gaismā saulei norietot.

brown wall in cosy bedroom

4. Sarkana, brūna vai kāda cita nokrāsa

S471 Etruscan ir tonis hameleons: pieklusināts sarkanbrūns ar rozā, pelēkā un piedeguša oranžā nokrāsu. Tonis izskatās savādāk atkarībā no gaismas un kombinācijas ar citiem toņiem. @sisustusjuttuja Etruscan tonim blakus ir novietojusi smaragdzaļu un siltu smilškrāsau – un mums ļoti patīk rezultāts.

dark blue wall in bedroom

5. Piesātināti zils

Ja rudens ir tik komfortabls, tad nav jāsūdzas. Piesātinātais, tumši zilais N429 Denim tonis ir piezemēts, bet intensīvi zils, kas labi saskan ar siltiem bēšajiem un brūnajiem toņiem. Krāso savu guļamistabu Denim tonī un guli kā mazulis.

soft beige colour wall in living space

6. Silti bēšs

V484 Driftwood tonis ir piemērots dažādiem interjera stiliem: to var izmantot gan vienkāršā un klasiskā interjera stilā, gan arī mākslinieciskā un bagātīgā mājoklī. Eleganti bēšs, silts un ar dabas sajūtu. Nokrāso savu mīļāko lasīšanas stūrīti ar Driftwood toni, kas izstaro siltumu un komfortu, kā to izdarīja @johannavaltanen, un vēlies, lai rudens nekad nebeigtos.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv