Fjord green study room

Darbistabas sienas un plaukti zaļajā tonī Fjord

Valkoisen vuoren rinteillä emuāra autore Katja piešķīra savas darbistabas sienām, grīdlīstēm un plauktiem pilnīgi jaunu izskatu, izmantojot smaragdzaļo toni Fjord. Drosmīgās pārmaiņas tika panāktas vienas dienas laikā, un sešstūraino plauktu pārkrāsošana radīja pabeigtāku gala rezultātu. Lūk, kā Katja piešķira darbistabai enerģiskas pārmaiņas.

Smaragdzaļais tonis tika izvēlēts, izmantojot toņu paraugu A4 formātā 

Katja vēlējās, lai viņas darbistabas sienas būtu modernajā tonī M442 Fjord, un viņa apstiprināja savu izvēli, izmantojot lielos toņu paraugus A4 formātā. Sienām tika izvēlēta matētā iekšdarbu krāsa Joker. Ar Joker krāsotā virsma ir viegli tīrāma. Produktam ir piešķirts Alerģiju un astmas federācijas simbols. Grīdlīstes, rāmji un plaukti tika krāsoti ar pusmatēto mēbeļu krāsu Helmi 30, kas rada virsmu, uz kuras ir grūtāk saskatāmi pirkstu nospiedumi. 


Izvēloties Tikkurila iekšdarbu krāsu un tonējot to kādā no toņu kartes Izjūti krāsas toņiem, varat būt droši, ka izvēlētais tonis mājās izskatīsies tieši tāpat kā uz toņu paraudziņa visos apgaismojuma apstākļos.

Siena tonī M442 Fjord
Krāsotas darbistabas sienas

Darbistaba pirms un pēc krāsošanas

Iepriekš baltajai darbistabai tika piešķirts intensīvs izskats ar toni M422 Fjord. Istaba tika dekorēta ar zvilni un gaišu darba vietu. 


“Es jau sen sapņoju par izteiksmīgu dabīga izskata sienu dziļā, piesātinātā tonī, kas atgādina tumšu skujkoku mežu. Nevaru precīzi atcerēties, ar ko aizsākās šī vēlme, bet atceros, ka, ieraugot toni M422 Fjord, nodomāju, ka šis ir īstais tonis,” — “Valkoisen vuoren rinteillä” emuāra autore Katja.

Darbistaba pirms krāsošanas
Darbistaba pirms krāsošanas
Darbistaba pēc krāsošanas
Darbistaba pēc krāsošanas

Idejas īstenošana praksē

Ja vēlaties īstenot emuāra autores idejas savā darbistabā, vispirms veiciet pirmapstrādi un nogruntējiet mēbeles (plauktus un grīdlīstes). Pēc tam pievērsieties sienas sagatavošanai un krāsošanai. Kad siena ir nokrāsota, turpiniet ar virskārtas krāsošanu uz mēbelēm. Lūk, kā viegli pārveidot darba vietu vien pāris dienu laikā. .

Sienas krāsošana:

Esivalmistelut ennen maalausta
1. TĪRĪŠNA UN AIZSARDZĪBA

Notīriet sienas virsmu. Ja virsma ir izteikti netīra, notīriet to ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu, ievērojot uz etiķetes sniegtos norādījumus. Ļaujiet tai nožūt. Pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar piemērotu papīru, lai to aizsargātu. Noklājiet apdares elementus un kontaktligzdas ar maskējošu līmlenti. Ja jums nācās līdzināt sienas virsmu vai ja iepriekšējā krāsojuma virsma ir tumšā tonī, vispirms uzklājiet gruntskrāsas Varma kārtu. Izvēlieties gruntskrāsas Varma toni, kas ir līdzīgs jaunās virskārtas tonim. 

Darbistabas sienas krāsošana
2. KRĀSOŠANA

Samaisiet iekšdarbu krāsu Joker un uzklājiet to 2 kārtas. Joker var pārkrāsot 1-2 stundu laikā pēc krāsošanas, tāpēc sienu iespējams apstrādāt pāris stundu laikā. 

Grīdlīstu un plauktu krāsošana

Grīdlīstu krāsošana
3. TĪRĪŠANA, SLĪPĒŠANA UN AIZSARDZĪBA

Notīriet mēbeļu virsmu ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu un ļaujiet tai nožūt. Ievērojiet uz etiķetes sniegtos norādījumus. Noslīpējiet iepriekš krāsoto virsmu matētu, un notīriet slīpēšanas putekļus ar putekļu birsti vai putekļus saistošu drāniņu. 

Uzklājiet vienu kārtu gruntskrāsu Helmi Pohjamaali, izmantojot mēbeļu krāsošanas rullīti vai otu. Ļaujiet tai nožūt 5 stundas pirms virskārtas krāsošanas. 


Uzklājiet 1-2 kārtas pusmatētās Helmi 30. Mēbeļu krāsu Helmi var pārkrāsot pēc 16 stundām. Lietošanai gavata cietības pakāpe tiek sasniegta 2-3 dienu laikā. 

Valkoisen vuoren rinteillä blogi

IDEJAS AUTORE: Valkoisen vuoren rinteillä

Emuārs “Valkoisen vuoren rinteillä”, kurā ir daudz skaistu un iedvesmojošu lietu, jums ļauj ielūkoties fotogrāfes un interjera dizaina mīļotājas Katjas mājās. Īpaši tuvs sirdij viņai ir skandināvu stils, kas dekorēts ar spalvām, unikāliem priekšmetiem, kā arī nesamākslota ikdienas ģimenes dzīve un dažādi interesanti risinājumi. 

Lasi Katjas pārdomas par projektu blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv