Riikka Kantinkoski painted the wall chocolate brown

Ēdamistabas krāsošana šokolādes brūnā krāsā

Rīka Kantinkoski (Riikka Kantinkoski) no bloga “Weekdaycarnival” nokrāsoja sienu savā dzīvojamajā istabā un ēdamzonā šokolādes brūnā krāsā. Krāsas iedvesmas avotu var atrast pat receptēs.

Pilnībā matēts gala rezultāts

Rīka izvēlējās toni S484 Conglomerate no Tikkurila toņu kartes “Feel the Color”. Siena tika krāsota ar pilnīgi matētu iekšdarbu krāsu Harmony.

Izvēloties Tikkurila iekšdarbu krāsu un tonējot to ar kādu toni no krāsu kartes “Feel the Color”, varat būt droši, ka izvēlētā krāsa mājās izskatīsies tieši tāpat kā uz toņu paraudziņa visos apgaismojuma apstākļos.

Chocolate coloured Paint on top of a table
Pirms krāsošanas
Pirms krāsošanas
Pēc krāsošanas
Pēc krāsošanas

Idejas īstenošana praksē

Pārveidojiet savu ēdamistabu pāris stundu laikā ar krāsas palīdzību!

Clean the surfaces
1. TĪRĪŠANA

Pirms darbu sākšanas noslaukiet sienas virsmu. Ja siena ir izteikti netīra, notīriet virsmu ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu, ievērojot uz etiķetes sniegtos norādījumus. Ļaujiet tai nožūt.

Cover the surfaces before painting
2. NOKLĀŠANA

Pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar piemērotu papīru, lai to aizsargātu. Noklājiet apdares elementus un kontaktligzdas ar maskējošu līmlenti. Ja jums nācās līdzināt sienas virsmu vai ja iepriekšējā krāsojuma virsma ir tumšā krāsā, vispirms uzklājiet gruntskrāsas Varma kārtu. Izvēlieties gruntskrāsas Varma toni, kas ir līdzīgs jaunās virskārtas tonim.    

Stir the paint
3. APMAISĪŠANA

Apmaisiet iekšdarbu krāsu Harmony un ielejiet to rullīša traukā, kurā ir ieklāts plastmasas maisiņš. Tas ļauj vieglāk ieliet pāri palikušo krāsu atpakaļ bundžā.

Painting the wall to chocolate brown
4. KRĀSOŠANA

Uzklājiet uz sienas 2 kārtas, lai panāktu pilnībā matētu pārklājumu. Harmony var uzklāt jaunu pārklājumu 1-2 stundu laikā pēc krāsošanas, tāpēc sienu iespējams apstrādāt pāris stundu laikā. 

Riikka Kantinkoski blogger

IDEJAS ĪSTENOTĀJS: Rīka Kantinkoski (Riikka Kantinkoski)

Rīka Kantinkoski ir fotogrāfe, māksliniece, stiliste un bloga autore no Helsinkiem. Rīka veido populāro blogu “Weekdaycarnival”, kurā viņa apspriež interjera dizainu un ar ēdienu saistītus darba projektus, kā arī vieglākas tēmas par to, kā izbēgt no ikdienišķas dzīves.

Vairāk par projektu lasi Rīkas blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv