dark grey colour wall with modern macrame piece

Guļamistabas interjera stils - idejas no Instagram sekotājiem

Jauns sienas tonis, stilīgs gultas gals un dekoratīvo spilvenu kaudze var ievērojami mainīt guļamistabas izskatu. Mēs apskatījām mūsu Instagram sekotāju kontus un atradām izsmalcinātas idejas. Zemāk apskatiet idejas un gūstiet iedvesmu.
lilac colour wall and matching bed headboard

Saskaņojiet gultas galu ar sienu

Koka paneļi vai gultas gals var iegūt svaigu un mūsdienīgu izskatu, ja tos saskaņo ar sienas sapņaino pasteļtoni. Izmēģiniet Tikkurila J426 Lilac toni, kā @johannavaltanen attēlā, vai varbūt Tikkurila gada toni Y354 Cumulus. Rūpīgi atlasiet mākslas darbus, žāvētus ziedus un linu palagus, lai papildinātu izskatu.

Harmonija toņos

Līdzīgi, bet tomēr nedaudz atšķirīgi, harmoniski toņi, kas sajaukti kopā, rada mierīgu gaisotni pēcpusdienas snaudai. Izmēģini mūsu iecienīto, pelēcīgi zaļo Tikkurila V447 Serpentine toni sienai un papildini to ar gultas veļu un dekoratīvām detaļām salvijas zaļā, krēmkrāsas un bēšā tonī, kā to ir izdarījusi @varjojarannalla.

greyish green colour wall and bed with matching textile
rusty red colour wall in bedroom

Iedvesma no dabas

Ideāla koka grīda, kas saskaņota ar sienu sarūsējuši sarkanā tonī @annikamon_ guļamistabā, rada skaistu kombināciju. Augi, lejkannas un šķūņa durvju iedvesmotais gultas gals, guļamistabā ienes vasaras, dārza un svaiga gaisa sajūtu pat gada tumšākajā laikā.

Bohēmiskas sajūtas

Vai vēlaties izveidot savu slēptuvi ar bārkstīm, pušķiem, svecēm un spuldzīšu virtenēm? Izmēģiniet @ourchoys stilu. Krēmīgi un sarūsējuši toņi, dekoratīvie spilveni ar apdrukām un rakstiem aizved domas tālumā. Ja ir daudz detaļu, sienas tonis var būt nomierinošs un maigs - izmēģiniet mūsu iecienītākos bēšos toņus H484 Mulberry un X459 Dream vai maigi rozā toņus, piemēram, X420 Maiden un Y319 Apple blossom. Lieliska vieta relaksācijai un tējas malkošanai.

beige colour wall in bohemian style bedroom
dark grey colour wall with modern macrame piece

Pievilcīgi tumšs

Kāpēc klāt gultu, ja to varat atstāt nesakārtotu? Tumši un piesātināti toņi guļamistabā ienes mieru. Izmēģiniet sienu nokrāsot tumši pelēkā tonī un apvienot to ar bēša, vara un rūsas toņiem. Mūsdienīgs makramē dekors pie sienas kalpo par uzmanības piesaistītāju. Detaļas kļūst vēl interesantākas, ja tās apvieno ar negaidītiem elementiem: kā mūsdienīgs makramē dekors ir apvienots ar skaistu, antīku lampu. Vairāk idejas varat apskatīt @xxnina4xx kontā.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv