Ideas for the home office: cheer the room up with pink

Idejas mājas birojam: atsvaidziniet telpu ar rozā toni

Bloga “But I'm a human not a sandwich” autore Līna savai darba telpai piešķīra pilnīgi jaunu izskatu ar gaiši rozā toņa palīdzību. Lūk, kā arī jūs varat ātri pārveidot savu mājas biroju pāris stundu laikā kā Līna.
Rozā tonis tika izvēlēts, izmantojot lielu toņu paraugu A4 formātā

Līna izvēlējās rozā miesaskrāsas toni Y411 Milkshake, izmantojot Tikkurila lielos toņu paraugus A4 formātā. Iepriekšējā baltā siena ieguva pilnīgi jaunu izskatu ar iekšdarbu krāsas Joker palīdzību. Joker ir ne vien izsmalcināta un klasiska matēta iekšdarbu krāsa, bet arī videi nekaitīga izvēle — tā ir droša, zemas emisijas kategorijas un smaržu nesaturoša iekšdarbu krāsa. Izvēloties Tikkurila iekšdarbu krāsu un tonējot to ar kādu toni no kartes Feel the Color, varat būt droši, ka izvēlētā krāsa mājās izskatīsies tieši tāpat kā uz toņu paraudziņa visos apgaismojuma apstākļos. 

A4 color sample
Darba vieta pirms un pēc pārvērtībām

Baltā darba vieta tika atsvaidzināta ar rozā toni Milkshake. Jaunie toņi ļāva izcelties gaišajām mēbelēm. Akcentam tika izmantots nedaudz tumši pelēkās krāsas. “Es izvēlējos Tikkurila Y411 toni Milkshake — šo pašu jauko toni es izmantoju pagājušajā pavasarī, lai nokrāsotu vienu no ēdamistabas krēsliem rozā krāsā. Milkshake ir ļoti maigs un izsmalcināts tonis. Es tajā esmu pilnībā iemīlējusies.” 

Bloga “But I'm a human not a sandwich” autore Līna

Before
Mājas birojs pirms pārvērtībām
Home office after painting
Mājas birojs pēc pārvērtībām

Idejas īstenošana praksē

 

Sienas krāsošana
Clean the wall
1. TĪRĪŠANA

Notīriet sienas virsmu. Ja virsma ir izteikti netīra, notīriet to ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu, ievērojot uz etiķetes sniegtos norādījumus. Ļaujiet tai nožūt. 

Protect
2. AIZSARDZĪBA

Pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar piemērotu papīru, lai to aizsargātu. Noklājiet apdares elementus un kontaktligzdas ar maskējošu līmlenti. Ja jums nācās līdzināt sienas virsmu vai ja iepriekšējā krāsojuma virsma ir tumšā krāsā, vispirms uzklājiet gruntskrāsas Varma kārtu. Izvēlieties gruntskrāsas Varma toni, kas ir līdzīgs jaunās virskārtas tonim. 

Painting the home office wall
3. KRĀSOŠANA 

Apmaisiet iekšdarbu krāsu Joker un uzklājiet sienai 2 kārtas. Joker var uzklāt jaunu pārklājumu 1-2 stundu laikā pēc krāsošanas, tāpēc sienu iespējams apstrādāt pāris stundu laikā. 

Līnas darba vietas sienas virsmas platība ir 7,5 kvadrātmetri, tāpēc viņai bija nepieciešami mazāk nekā 2 litri Joker krāsas. Projektā izmantotā krāsa izmaksāja mazāk nekā 50 eiro. 

Blogger Iina

Idejas īstenotājs: But I'm a human not a sandwich

Vairāk nekā piecus gadus “But I'm a human not a sandwich” blogs ir sekojis līdzi Līnas un Oto ceļojumam no jauna pāra līdz kļūšanai par vecākiem, ģimenes dzīvei ar divām jaunām meitām un trešo gaidāmo meitiņu. Blogs ir pilns mīlestības, skaistas ikdienas dzīves un burvīgu ēdienu, interjera dizaina, modes un bērnu apģērbu dulluma. Papildus grūtniecībai blogs patlaban fokusējas uz jaunās rindu mājas pārvēršanu mājīgā ģimenes miteklī. 

Vairāk par projektu lasi Līnas blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv