Zila siena darbistabā

Ikdienišķa darba vieta lietus zilā tonī

“Riikan blogi” emuāra autore Rīka savas darba vietas sienām piešķīra jaunu dzīvi ar krāsas palīdzību. Jaunais hortenziju zilais tonis Rain ir nomierinošs un teicami piestāv istabas koka un baltajām detaļām.
Lietus zilais tonis tika izvēlēts, izmantojot lielu toņu paraugu A4 formātā

Rīka nokrāsoja savas dzīvojamās istabas sienas ar pilnīgi matēto iekšdarbu krāsu Harmony gaiši zilā tonī J490 Rain no toņu kartes Izjūti krāsas. Izvēloties Tikkurila iekšdarbu krāsu un tonējot to ar kādu toni no toņu kartes Izjūti krāsas, varat būt droši, ka izvēlētā krāsa mājās izskatīsies tieši tāpat kā uz toņu paraudziņa visos apgaismojuma apstākļos.

“Visa ģimene var izmantot telpu, kas tagad ir nokrāsota Tikkurila tonī Rain. Istaba var būt gan rotaļistaba bērniem, gan darba vieta pieaugušajiem.” 

Riikka no emuāra Riikan blogi

Rainy blue wall and a white shelf
Swift makeover with paint

Idejas īstenošana praksē 

Vienu darba vietas sienu iespējams nokrāsot dažu stundu laikā.  

Darbistaba zilā tonī - tīrīšana
1. TĪRĪŠANA

Notīriet sienas virsmu. Ja virsma ir izteikti netīra, notīriet to ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu ievērojot uz etiķetes sniegtos norādījumus. Ļaujiet virsmai nožūt. 

Darbistaba zilā tonī - virsmu aplīmēšana
2. AIZSARDZĪBA 

Pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar piemērotu papīru, lai to aizsargātu. Noklājiet apdares elementus un kontaktligzdas ar maskējošu līmlenti. Ja jums nācās līdzināt sienas virsmu vai ja iepriekšējā krāsojuma virsma ir tumšā krāsā, vispirms uzklājiet vienu kārtu gruntskrāsas Varma. Izvēlieties gruntskrāsas Varma toni, kas ir līdzīgs jaunās virskārtas tonim. 

Darbistaba zilā tonī - krāsošana
3. KRĀSOŠANA

Samaisiet iekšdarbu krāsu Harmony un uzklājiet uz sienas 2 kārtās. Krāsojot ar Harmony, nākamo kārtu var uzklāt 1-2 stundu laikā pēc krāsošanas, tāpēc sienu iespējams apstrādāt pāris stundu laikā. Pirms krāsa sāk žūt, noņemiet maskējošo līmlenti. 

Riikka's blog

Idejas autore: Riikan blogi

“Riikan blogi” ir dzīvesstila emuārs, kuru raksta aktīva Helsinkos dzīvojoša māmiņa. Viņa pēta bērnu lietas, jūru un produktus, kas ir paredzēti ģimenēm ar bērniem. Emuāru raksturo noteikta, bet bezrūpīga pieeja attiecībā uz rakstnieces dzīvi, un tajā tiek pētītas aktuālās modes tendences un fenomeni. 

Lasi Rīkas pārdomas par projektu blogā >> 

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv