Blue wall painted with colour Cumulus Y354

Izmanto Color Now 2021 toņus savās mājās

Ir atklāta jaunā toņu kolekcija Color Now 2021: 10 harmoniski toņi vienā paletē. Kolekcijas dārgakmenis ir 2021. gada tonis: Cumulus Y354. Vēlies izmantot šos toņus? Iepazīsties ar mūsu padomiem par dažādu telpu krāsošanu ar šiem toņiem.

Ikgadējo Color Now kolekciju mēs veidojam no toņiem, kas dod jums iespēju atrast jaunu perspektīvu - 2021. gadā šī kolekcija ar toņu starpniecību atspoguļo dabas skaistumu. Kolekcija ir iedvesma no debesīm un jūras, un tajā ir zemes toņi, kas padarīs jūsu māju 2021. gadā siltu un rotaļīgu. Svaigas, gaišas un gaisīgas nokrāsas pārņem kolekciju: mums patīk apvienot pasteļtoņus ar koka virsmām un siltiem bēšā toņiem, lai izveidotu 70. gadu noskaņu un izceltu dabiski zaļo, apvienojot zaļo, bēšo un zilo toni. Vai sajūties iedvesmots? Parādīsim, kā idejas realizēt praksē.

blue wall and table painted with green colours
Color Now 2021 toņu kolekcija sevī iekļauj miera sajūtu.

Esi radošs ar toņiem

Color Now 2021 toņu kolekcija sastāv no desmit dažādiem toņiem, kurus var gan kombinēt, gan izmantot vienus pašus:

colous of Tikkurila Color Now 2021 palette
Visi Color Now 2021 toņi kopā
  • Y354 Cumulus: ideāls gaiši zilais

  • S329 Freesia: spilgti rozā ar nedaudz mierīgu pieskaņu

  • L429 Indigo: piesātināts, mierīgi zils

  • G481 Mirage: gaiši pelēks, kas maina izskatu atkarībā no gaismas

  • X381 Aloe: nomierinošs, bet moderns gaiši zaļais

  • K480 Tamarix: silts un zemes bēšā

  • M425 Beetroot: dziļš, piesātināts bordo

  • N378 Ficus: tumši zaļš ar dabisku nokrāsu

  • S311 Heat: sadedzināts oranžais

  • H405 Doll: maiga, neitrāla nokrāsa

Guļamistabām un dzīvojamām telpām mūsu iecienītākās toņu kombinācijas ir Y354 Cumulus, S311 Heat, H405 Doll un N378 Ficus ar Y354 Cumulus. Vai arī, ja jūs meklējat perfektu mājīgu bēšo vai gaiši pelēko toni un nevēlaties savā telpā iekļaut spilgtos toņus, iesakām nokrāsot visu istabu K480 Tamarix vai G481 Mirage tonī.

bedroom with blue colour wall and different orange shades on bed headboard

Ja jūties drosmīgi un rotaļīgi, mēģini nokrāsot sienas apakšējo pusi S311 Heat tonī un augšējo pusi Y354 tonī - apakšējā puse izskatīsies gandrīz kā gultas gals, un abi toņi kopā radīs interesantu kombināciju. H405 Doll toņa maigā nokrāsa ir izstrādāta, lai papildinātu visus kolekcijas toņus, līdz ar to jūs varat savas guļamistabas toņus papildināt, izmantojot to, piemēram, uz mēbelēm: naktsgaldiņš nokrāsots ar šo maigo toni izskatās ļoti jauki.

blue colour wall and dark green colour cabinet and flower stand

Lai iegūtu mazāk piesātinātu gala rezultātu, nokrāsojiet sienas Y354 Cumulus tonī, naktsgaldiņus N378 Ficus tonī un apvienojiet bēšus, dabiskus tekstilizstrādājumus ar abiem toņiem - tas jūsu telpai radīs mierīgu, plašu un ziemeļniecisku noskaņu. Un neaizmirstiet pievienot augus, lai nospodrinātu kopējo izskatu!

Nokrāso mēbeles

Color Now kolekcija ir saistīta ar toņiem - dažreiz visnegaidītākās toņu kombinācijas saskan vislabāk, un tāpēc mēs vēlamies turpināt eksperimentēt ar dažādām toņu kombinācijām.

Tā vietā, lai sienām un mēbelēm izmantotu līdzīgu toņu gammu, toņa sajaukšana ar drosmīgu, bet pārdomātu toni varētu būt jūsu mājām nepieciešamais jaunais stils. Šajā telpā, kur siena ir nokrāsota ar Tikkurila gada toni Cumulus Y354, durvis tika krāsotas ar gaiši zaļo X381 Aloe toni, krēsli ar sārti bēšā toni H405 Doll un skapītis siltā bēša tonī K480 Tamarix - visi šie toņi lieliski saskan kopā ar zilajiem toņiem.

sandy beige colour cabinet in front of blue wall
light pink beige chair in front of blue wall
light green door and dark green chair
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv