Dārzs pilsētā uz balkona

Izveidojiet dārzu pilsētā – uz balkona

Urbānā lauksaimniecība ir paliekoša. Padariet balkonu zaļāku, izmantojot puķu kastes ar stādiem. Apstrādājiet kastes ar nekaitīgu eļļu, lai pasargātu tās no laikapstākļiem.

No balkona virtuvē. Ceļš no dārza uz plīti vēl nekad nav bijis tik īss. Urbānās lauksaimniecības ietvaros uz mūsu balkoniem, jumtiem un arī autostāvvietās parādījušās puķu kastes ar stādiem un puķupodi. Cilvēki no Honkongas līdz Ņujorkai vēlas audzēt savu pārtiku paši.

Pilsētas namos izaudzēta pārtika

Urbānajā lauksaimniecībā pilsētvide tiek izmantota, lai audzētu gan dārzeņus, gan zaļumus. Tas var būt jebkas – no pārtikas audzēšanas podos istabā līdz lieliem dārziem un saimniecībām pilsētās. Tu vari kļūt par daļu no urbānās lauksaimniecības, noliekot vienu vai divas kastes ar stādiem uz balkona vai, ja tev nav balkona, – virtuvē uz galda.

Tikkurila ir radījusi nekaitīgu eļļu Patio Verso, kas ir ideāli piemērota stādu kastēm un ļauj urbānajiem dārzniekiem audzēt savus produktus kastēs, kas ir stilīgas. Patio Verso pieejama četros dabiskos toņos: ogļu melnā, rūsgani pelēkā, koku brūnā un meža zaļā.

Darzu pilseta uz balkona
Ja garšaugus iestāda melni krāsotā kastē, tie izskatās ļoti koši.

Ilgtspējīga dzīve pilsētā

Urbānā lauksaimniecība ir solis ilgtspējīgas pilsētas dzīves virzienā. Apzaļumotie jumti uzsūc lietusūdeni un palīdz novērst applūšanu, kā arī aizsargā ēkas no sakaršanas vasaras saulē. Turklāt jumta dārzi un urbānā lauksaimniecība sniedz zināmu ieguldījumu pilsētas gaisa kvalitātē.

Tāpat savas pārtikas audzēšana ir patīkams hobijs. Sajūsmu, ar kādu noplūcat sezonas pirmās zemenes vai čili piparu, nevar salīdzināt ne ar ko citu.

Izveidojiet pats savu urbāno dārzu

Balkons
Balkons

Nav svarīgi, kur jūs dzīvojat – centrā vai piepilsētā –, jums var būt pašam savs mazdārziņš. Ar Tikkurila jaunajām nekaitīgajām eļļām jūs varat izveidot tādu dārzu, kādu vēlaties.

Apstrādājiet puķu kasti ar Patio Verso:

  1. Pirms lietošanas un dažas reizes arī lietošanas laikā rūpīgi samaisiet Patio Verso.
  2. Uzklājiet eļļu ar otu vai sūkli tā, lai visa eļļa iesūcas kokā. Ja nepieciešams, atlikušo eļļu noslaukiet.
  3. Vienmērīgi ieberzējiet eļļu visā koka virsmā.
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv