Jauns izskats lauku stila skapītim
“Vihreä talo” emuāra autore Annika piešķīra jaunu izskatu lauku stila skapītim, kuru viņa bija atradusi krāmu tirdziņā. Iedvesmojieties no Color Now 2018 toņu kolekcijas kolekcijas Minerals zemes toņiem un izmēģiniet mēbeļu krāsošanu!

Krāmu tirdziņā iegādātais lauku stila skapītis tika atdzīvināts, kad Annika ķērās pie otas. Krāsošanai tika izvēlēta videi draudzīgā matētā mēbeļu krāsa Helmi 10. Vecā skapīša pārkrāsošanai izmantotie zemes toņi tika atrasti Color Now 2018 kolekcijā Minerals. Skapīša ārpuse ir silti pelēkā tonī V484 Driftwood, un izsmalcinātais sarkanīgā māla tonis S471 Etruscan piešķir raksturu iekšpusei.

Helmi ir videi draudzīga izvēle

Annika apstrādāja skapīti ar matēto Helmi 10. Papildus izsmalcinātajai matētajai apdarei ūdens bāzes Helmi 10 ir gandrīz bez smaržas un ātri nožūst, radot izturīgu pārklājumu. Mēbeļu krāsa Helmi, tiek ražota Somijā, izmantojot augstas kvalitātes izejmateriālus. Krāsai ir piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējums jeb "Zaļais gulbis" un Celtniecības materiālu emisijas klase M1, kas to padara par ekoloģiski ilgtspējīgu izvēli. Kā zemas emisijas kategorijas krāsa, Helmi garantē labāku gaisa kvalitāti iekštelpās un drošu krāsošanu lietotājam.

Skapītis pirms krāsošanas
Skapītis pēc krāsošanas

Izturīga un skaista skapīša virsma

Helmi 10 ātri nožūst, un krāmu tirdziņa atraduma jaunais izskats ir gatavs acumirklī. Tonējiet gruntskrāsu Helmi Pohjamaali virskārtas tonī, un jūs iegūsiet izturīgu virsmu, uzklājot mazāk kārtu.

Idejas īstenošana praksē

1. TĪRĪŠANA

Rūpīgi notīriet virsmu ar atšķaidītu Tikkurila Maalipesu.

2. SLĪPĒŠANA

Rūpīgi noslīpējiet virsmu un notīriet putekļus, kas palikuši pēc slīpēšanas.

3. GRUNTĒŠANA

Kad vēlaties mainīt kādas mēbeles krāsu vai neesat pārliecināti par iepriekš veiktajām apstrādēm, ir ieteicams izmantot gruntskrāsu. Krāmu tirdziņā atrastais lauku stila skapītis vispirms tika gruntēts ar gruntskrāsu Helmi Pohjamaali, kas tonēta tādā pašā tonī kā virsējā kārta.

4. KRĀSOŠANA

Nokrāsojiet mēbeli 1-2 reizes ar mēbeļu krāsu Helmi 10, lai nodrošinātu matētu rezultātu. Krāsošanai varat izmantot gan rullīti, gan otu.

IDEJAS AUTORE: Vihreä talo

“Vihreä talo” emuāra autore Annika Medera-Līkanena (Annika Meder-Liikanen) dzīvo pilsētā, bet viņai pieder māja arī laukos. Koka māja laukos un privātmāja pilsētā. Litru litriem krāsas un nebeidzama kaislība pret lietotām precēm un veciem artefaktiem. 

Lasiet Annikas pārdomas par projektu šeit>>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.