terašu eļļošanai

Krāsu līnijas padomi: 5 padomi terašu eļļošanai

Eļļošana pasargā terases no UV staru un atmosfēras nelabvēlīgās ietekmes. Tālāk ir sniegti padomi sekmīgai terašu eļļošanai.

 

1. Visvieglāk atrast piemērotāko toni ir aplūkojot gatavos toņus

Tikkurila terašu eļļa Valtti Plus Terrace Oil ir pieejama trīs gatavos toņos: brūnā, melnā un pelnu pelēkā tonī. Brūnais tonis padziļina un izlīdzina gan jaunu, gan atmosfēras ietekmē izbalējušo mēbeļu un terašu brūno toni. Eļļa pelnu pelēkā tonī piešķir virsmai skaistāku toni, bet koksnes eļļa melnā tonī — kvalitatīvu, modernu izskatu. Izvēloties savai terasei piemērotāko toni, ņemiet vērā arī to, ka galīgo virsmas toni ietekmē arī koksnes dabiskais tonis un porainība. Vienmēr pirms eļļošanas veiciet testa izmēģinājumu.

2. Izvēlieties savai terasei visizturīgāko produktu

Ja savai terasei vēlaties izmantot vislabāko produktu, tad izvēlieties Valtti Plus Terrace Oil eļļu. Bioloģiskajai, ar speciālajiem pigmentiem tonētajai  Valtti Plus Terrace Oil eļļai ir ļoti laba izturība pret atmosfēras negatīvo ietekmi, ko garantē aizsardzība pret UV stariem un speciālie pigmenti. Speciālie pigmenti ūdens bāzes eļļai Valtti Plus Terrace Oil piešķir intensīvi zeltainu nokrāsu

Anza terases eļļošanas instrumenti

3. Pirms apstrādes rūpīgi nomazgājiet terasi

Izlaist sagatavošanas darbus nav prātīgi. Mazgāšana palīdz atbrīvot virsmu no agrāk izmantoto apstrādes līdzekļu atliekām un netīrumiem, kā arī padara koksnes virsmu spožāku.

Ar kātam piestiprinātu birsti uzklājiet terases un mēbeļu mazgāšanas līdzekli Terassi- ja kalustepesu uz visām terases virsmām ko apstrādāsiet, un ļaujiet tam iedarboties 15-30 minūtes. Pēc tam virsmu rūpīgi notīriet ar birsti vai spiediena mazgātāju, un beigās noskalojiet ar ūdeni. Ļaujiet virmai nožūt līdz nākamajai dienai.

Pirms eļļošanas, ja nepieciešams, noslīpējiet virsmu izmantojot jauno Anza rīku terasēm, kuru var izmantot gan slīpēšanai, gan eļļošanai.

4. Kad virsma ir tīra un sausa, sāciet eļļošanu

Šim darbam vispiemērotākais ir silts un mākoņains laiks. Apstrādi nevajadzētu veikt tiešos saules staros vai gadījumā, ja gaidāms lietus. Apstrādājamai virsmai ir jābūt sausai. Piemērota temperatūra apstrādes darbiem ir no +15°C līdz +20°C, bet gaisa relatīvais mitrums — apmēram 50%.

PADOMS!

Pārklājiet tuvumā esošos augus un virsmas, kuras neplānojiet krāsot, lai pasargātu no produkta šļakatām. Ērtākai krāsošanai izmantojiet Anza krāsu vanniņu "Fill and Carry". Tā ir ļoti ietilpīga, stabila un ar rokturi, kas atvieglo tās pārvietošanu.

5. Izmantojiet terašu eļļošanas aplikatoru

Ar Anza ergonomisko terašu eļļošanas aplikatoru eļļu ir viegli uzklāt uz visām terases virsmām, kā arī starp dēļiem. Ir pieejamas divu dažādu platumu terases eļļošanas lāpstiņas, kuras var piestiprināt pie kāta, kas tādā veidā atvieglo eļļas uzklāšanu. Ielejiet koksnes eļļu krāsošanas rullītim paredzētā vanniņā.

Virsmas apstrādājiet vienā piegājienā. Eļļu vienā piegājienā uzklājiet uz diviem vai trīs dēļiem, neapstājoties virzoties no viena gala līdz otram. Eļļas uzklāšanu veiciet lēnām, virzoties koksnes šķiedru virzienā, tā nodrošinot eļļas iesūkšanos koksnē. Lieko eļļu, kas nav iesūkusies, pēc 15 minūtēm notīriet ar sausu, neplūksnainu drāniņu. Ļaujiet eļļotajai virmai nožūt līdz nākamajai dienai.

Anza divfunkcionālais rīks terašu eļļošanai

Noskatieties video par terases eļļošanu:

Vai ir radušies jautājumi par īstenojamo projektu?

Tikkurila Krāsu līnijas speciālists sniedz padomus par visiem krāsošanas jautājumiem — no idejas līdz tās īstenošanai. Zvani uz BEZMAKSAS telefonu 82888 (darba dienās no plkst. 8:00-16:00) vai sazinies izmantojot zemāk esošo formu!

Sazinieties ar mums

Vai meklē noderīgus padomus un iedvesmojošas idejas saviem krāsošanas projektiem?

Piesakies Tikkurila jaunumu saņemšanai un uzzini noderīgus profesionāļu padomus un iegūsti iedvesmu saviem krāsošanas projektiem.

Piesakies jaunumu saņemšanai
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv