Metalo atspalvio vaikų kambario komoda

Metāliska toņa pievienošana klasiskam tualetes galdiņam bērnistabā

“Local Artisan” bloga autore Sanna nokrāsoja Lundia tualetes galdiņu ar Taika Paint perlamutra krāsu. Pievienojiet spīdumu mēbelēm bērnistabā, liekot lietā Sannas ideju!

Sanna nokrāsoja tualetes galdiņu bērnistabā ar Taika Paint perlamutra krāsu. Atjauninātajā Taika toņu kartē, kas ietver sudraba bāzes, vieglus perlamutra toņus, kā arī siltus toņus ar zelta spīdumu, viņa atrada toni 2021 Hydra.

Krāsojot bērnistabu, ir svarīgi pārliecināties, ka krāsa neizdala nekādus kaitīgus savienojumus pat ilgtermiņa lietošanas laikā. Mūsu krāsas uz ūdens bāzes, piemēram, Taika Paint, ir smaržu nesaturošas un nekaitīgas. Ja parādās kāds krāsas šļaksts, to var viegli notīrīt ar ūdeni.

metallinsävyinen lipasto
lipaston maalaus
metallinhohtoinen lipasto jonka päällä on leluja
Tualetes galdiņš pirms
Tualetes galdiņš pirms
Tualetes galdiņš pēc
Tualetes galdiņš pēc
Idejas īstenošana praksē

Sanna restaurēja šo veco tualetes galdiņu vienas dienas laikā, izmantojot Taika Paint perlamutra krāsu.

hio pinnat ensin
TĪRĪŠANA UN SLĪPĒŠANA

1. Notīriet mēbeļu virsmu ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu un ļaujiet tai nožūt. Ievērojiet uz iepakojuma sniegtos norādījumus.

2. Noslīpējiet visu atlikušo lakas kārtu, līdz virsma ir matēta, pēc tam notīriet putekļus ar putekļu lupatiņu.

3. Nepieciešamības gadījumā aizpildiet visus caurumus ar īpašo špakteļtepi Spakkeli Puukitt. Kad špakteļtepe ir nožuvusi, viegli noslīpējiet laukumu.

rajaa teipillä
AIZSARDZĪBA

4. Visas virsmas, kuras nevēlaties krāsot, pirms krāsošanas aizsargājiet ar piemērotu papīru.

pintamaalaa taika maalilla
KRĀSOŠANA

5. Uzklājiet 1-2 kārtas Taika Paint perlamutra krāsas, izmantojot toni 2021 Hydra. Izmantojiet S1 otu vai mēbeļu krāsošanas rulli. Taika krāsa pēc taustes nožūst vienas stundas laikā, un papildu kārtas var klāt pēc 6-8 stundām.

Notīriet darbarīkus ar ūdeni un ziepēm vai izmantojiet darbarīku tīrīšanas līdzekli Tikkurila Pensselipesu. Ievērojiet uz etiķetes sniegtos norādījumus.

Local Artisan blogger

Idejas īstenotājs: Local Artisan

Mēbeļu restauratore un galdniece Sanna Laurila, kura dzīvo Porvoo, raksta blogu “Local Artisan”. Blogā ir viss par jaunu lietu apguvi, mīlestību pret vecām lietām un lietu darināšanu savām rokām. Šeit jūs atradīsit daudz profesionālu padomu drošai un veiksmīgai restaurācijai!

Vairāk par projektu lasiet Sannas blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv