Earthy and soothing study

Nomierinoša studija zemes toņos

“Valkoinen Harmaja” bloga autores Suvi studija pārtapa mierīgā telpā, kur smelties radošas idejas, kad sienas tika nokrāsotas blāvā zemes tonī. Istabā tika uzbūvēts arī mūsdienīgs pjedestāls, lai mainītu kompozīciju. Gan sienu, gan pjedestāla krāsas tika izvēlētas no krāsu kolekcijas “Color Now 2018 Minerals”.

Mierpilna vide radošām izpausmēm

Kad sienas tika nokrāsotas ar matēto Tikkurila iekšdarbu krāsu Harmony, vasaras studijai tika piešķirti zemes toņi. Matētā izsmalcinātā virsma tika panākta ar toni V484, kurai ir maigs, dabīgs izskats. 

soothing study

Studijai tika piešķirts akcents, uz sienas izveidojot pjedestālu. Šādas alternatīvas dekorācijas var izveidot statņu augšdaļā, radot interesantu vietu augiem un vāzēm.

Jaunajai mēbelei tika piešķirts maigs, gaišs tonis. Tā ir nokrāsota ar Helmi 10 mēbeļu krāsu, izmantojot toni Y458, un lieliski saskan ar sienu toņiem. Helmi 10 piešķir matētu, maigu izskatu, ir izturīga un kalpo ilgu laiku.

studijas krāsošana
Studija pirms renovācijas
studijas krāsošana
Studija pēc renovācijas

Idejas īstenošana praksē

Pilnībā matētā Tikkurila iekšdarbu krāsa Harmony ātri nožūst un noklāj virsmu ar pāris slāņiem.

Tā kā Helmi 10 mēbeļu krāsa uz pjedestāla ātri nožūst un neatstāj intensīvu krāsas aromātu, studija ir ieguvusi jaunu, mierīgu, maigu gaisotni vienas nedēļas nogales laikā.

Studijas sienu nokrāsošana pilnībā matētā krāsā

1. Tīrīšana

Notīriet sienas virsmu ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Seinäpesu. Ja nepieciešams, aizpildiet dobumus un caurumus visām virsmām un noslīpējiet tās gludas.

2. Gruntēšana

Tikkurila gruntskrāsa Varma ir īpaši piemērota zonām, kurām ir nepieciešama īpaša izturība. Turklāt iepriekš krāsotās virsmas nodrošina labu pamatu jaunam krāsas slānim. Tonējiet pilnībā matēto Tikkurila Varma tādā pašā vai līdzīgā tonī, kāds ir virsējai kārtai, lai pārklājumam izmantotu mazāk kārtu.

3. Krāsošana

Krāsojiet virsmu 1-2 reizes ar Tikkurila iekšdarbu krāsu Harmony. Krāsošanai izmantojiet rullīti un pagarināmu kātu.

Pjedestāla radīšana studijā

Pjedestāls jeb statņa platforma ir mūsdienīgs dizaina elements, kas ļauj veidot dažādas konfigurācijas un attiecīgi radīt līmeņus interjerā. Pjedestālu var izgatavot no dažādiem materiāliem, piemēram, saplākšņa, lamināta, kartona, skaidu plāksnēm vai ģipša paneļiem. Pjedestāla apgleznošanai tika izmantota Otex Akva adhēzijas gruntskrāsa un Helmi 10 mēbeļu krāsa.

painting podium

1. Tīrīšana

Notīriet sienas virsmu ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Seinäpesu. Ja nepieciešams, aizpildiet dobumus un caurumus visām virsmām un noslīpējiet tās gludas. 

painting podium

2. Gruntēšana

Gruntējiet podija virsmu ar adhēzijas gruntskrāsu Otex Akva. Tonējiet pilnībā matēto Tikkurila Varma tādā pašā vai līdzīgā tonī, kāds ir virsējai kārtai, lai pārklājumam izmantotu mazāk kārtu.

painting podium

3. Krāsošana

Krāsojiet pjedestālu ar mēbeļu krāsu Helmi 10 1-2 reizes.

blog Valkoinen Harmaja

“Valkoinen Harmaja” bloga autore Suvi Melendera Lāglande (Suvi Melender-Lågland) aizraujas ar interjera dizainu. Lasītāji mīl un augstu vērtē blogu. Tas ir nomierinošs, mājīgs un vienmēr ietver aktuālākās interjera tendences, par kurām būtu jāzina ikvienam, kurš interesējas par interjera dizainu. Tas viss ir pasniegts patiesā, relaksējošā skandināvu stilā.

Iedvesmojies no Suvi bloga >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv