Secret in the kids' playroom

Noslēpums bērnistabā

“Maiju Saw” blogere Maiju atdzīvināja bērnistabas sienas ar svaigu ūdenszilu toni. Tonis Secret gaišajai, skandināvu stilā ieturētajai bērnistabai piešķir rotaļīgumu.
"Rezultāts ir skaists, pat brīnišķīgs

Maiju nokrāsoja bērnistabas sienas ar pilnībā matēto iekšdarbu krāsu Harmony tonī X438 Secret. Tonis X438 Secret uz sienas tā izskatās tieši tāpat kā toņu kartē Izjūti krāsas.

Sienas tika nokrāsotas ar iekšdarbu krāsu Harmony, lai panāktu skaistu, vienmērīgu un pilnībā matētu apdari.

“Tonis labi saskan ar skapīšu pelēko krāsu, un man šķiet, ka tas teicami piestāv koka detaļām! Nav noliedzams, ka krāsošana ir ātrākais veids, lai radītu telpā pārvērtības! Un tas ir tik jautri :) Es izvēlējos Harmony, jo no iepriekšējās pieredzes zināju, ka tā ir labi piemērota mūsu nedaudz nelīdzenajām sienām. Tagad gandrīz visas sienas krāsojam ar Harmony, jo tā piešķir sienām jauku, samtainu izskatu, un katrā apgaismojumā tonis nedaudz atšķiras. Tomēr, ja jums ir aizdomas, ka turpmāk bieži nāksies tīrīt sienas, mēs iesakām izmantot Tikkurila krāsu Joker.”

“Maiju Saw” blogere Maiju

Krāsotas bērnistabas sienas - Harmony

Bērnistaba pirms un pēc pārvērtībām

Bērnistaba pirms pārvērtībām
BĒRNISTABA PIRMS PĀRVĒRTĪBĀM
Bērnistaba pēc pārvērtībām
BĒRNISTABA PĒC PĀRVĒRTĪBĀM
Sienas tīrīšana

1. TĪRĪŠANA

Pirms krāsošanas notīriet sienas virsmu. Ja sienas ir izteikti netīras, notīriet tās ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu, ievērojot uz etiķetes sniegtos norādījumus. Ļaujiet virsmai nožūt.

Sienu gruntēšana

2. AIZSARDZĪBA UN GRUNTĒŠANA

Pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar plēvi, lai to aizsargātu. Noklājiet apdares elementus un kontaktligzdas ar krāsotāja līmlenti.
Ja jums nācās līdzināt sienas virsmu vai ja iepriekšējā krāsojuma kārta ir tumšā tonī, vispirms uzklājiet gruntskrāsu Varma. Izvēlieties gruntskrāsas Varma toni, kas ir līdzīgs jaunās virskārtas tonim.

Sienu krāsošana

3. KRĀSOŠANA

Rūpīgi samaisiet iekšdarbu krāsu Harmony un uzklājiet to 2 kārtas, lai panāktu pilnībā matētu rezultātu. Harmony var pārkrāsot pēc 1-2 stundām, tāpēc sienu iespējams apstrādāt pāris stundu laikā.

Idejas autore: Maiju Saw

“MAIJU SAW” ir interjera dizaina emuārs, kura autore dalās ar dekorēšanas idejām, “Dari pats” padomiem un iedvesmojošiem attēliem no sava mājokļa. Maiju rāda savus apburošos iepirkšanās atradumus, brīnišķīgos krāmu tirdziņu atklājumus un satriecošus pašdarinātus darbus. Emuārā ir arī daudz recepšu un pārdomu par ikdienas ģimenes dzīvi ar bērniem.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv