Balcony makeover - creating an urban oasis

Oāze pilsētā – izmanto savu balkonu efektīvi

Produktīva darba vieta, stūrītis nesteidzīgai kafijas tasei un plaukstošs dārzs – pat mazs balkons var ietvert to visu. Ir laiks sākt gatavoties siltākiem laikapstākļiem.

Kālab gan nepaplašināt dzīvojamo platību arī uz āru? Balkons ļauj tvert skaistās vasaras debesis un ieelpot svaigo gaisu, neatstājot ierasto mājas komfortu. Ielūdz draugu uz tasi kafijas, pasēdiet un izbaudiet vasaras siltumu savā slepenajā stūrītī. Un ja kafijas dzeršana ieilgst, jūs jau atradīsieties lieliskā vietā, lai vērotu saulrietu.

 

Izveido savu sapņu balkonu

Pārvērt savu balkonu, pārkrāsojot vecās mēbeles. Iedvesmu toņu izvēlei meklē ziedos. Dekorācijām izmēģini košāku toni, nekā izmantotu parasti. Nebaidies izvēlēties drosmīgus toņus – šī ir Tava iespēja kļūt nedaudz pārgalvīgam!

Šī balkona pārvērtībās dzeltenais tonis S302 (Grapefruit) izvēlēts, iedvesmojoties no saulespuķēm.

Noslēdz pārvērtības ar siltu tekstilizstrādājumu. Vienkāršs paklājs radīs omulīgu atmosfēru un iedrošinās izbaudīt balkona burvību basām kājām. Atceries, ka mazajiem akcentiem ir liela nozīme.

Daudzpusīgi zaļais

Piesātināti zaļa vide ir greznība. Padariet balkonu par slepeno dārzu – rotājiet to ar augiem. Varat izmantot liela izmēra augus, kurus var audzēt ārpus telpām.

Izmantojiet savu pilsētas oāzi efektīvi un ļaujiet augiem kalpot diviem mērķiem: ēdamos zaļumus var izmantot kā rotājumu un arī lietot uzturā. Lai uzlabotu koka kastu izskatu, tika izmantota Patio Verso eļļa koka puķu kastēm.

Kā īstenot pārvērtības

Kastes stādīšanai

Glītas kastes augiem nav dārgas un ir viegli sagatavojamas. Šajās pārvērtībās dažādas koka kastes tika apstrādātas ar Patio Verso, veidojot saskaņotu un vienotu izskatu. Patio Verso ir netoksiska eļļa, tāpēc to droši var izvēlēties arī kastēm, kurās audzēt zaļumus. Turklāt šāda apstrāde aizsargā koksni no mitruma iedarbības.

Balkona krēsli

Starojoši dzeltenais krēslu tonis sacenšas ar saules spožumu. Pārvērtībās tika izmantota krāsa Unica Akva, toņu kartes Izjūti krāsas tonī S302 (Grapefruit). Unica Akva ir piemērota lietošanai ārdarbos, kā arī uz gruntētām metāla virsmām.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv