Interjera pārvērtības ar Color Now 2024 toņiem

Digitālā satura veidotāja un dizainere Marija Olsone Nīlandere izveidoja šī gada Color Now 2024 toņu paleti un atjaunoja savu dzīvokli ar šiem skaistajiem toņiem. Skatieties, kā noritēja šīs pārvērtības.

Toņu kolekciju Color Now 2024 izveidoja zviedru uzņēmēja, satura veidotāja un dizainere Marija Olsone Nīlandere. Kolekcijā ir 14 piezemēti toņi - no intensīva bordo līdz saldi rozā, no bēšiem toņiem līdz miglaini ziliem. Gada toņa nosaukums ir Nude in Nizza, kas ir maigs un silts persiku tonis.

Pēc toņu paletes sastādīšanas, Nīlandere nolēma arī savu jauno mājokli nokrāsot šajos toņos. Toņu paletes vīziju viņa veidoja ļoti intuitīvi.

– Man toņu kombinēšana un izvēle ir kā terapija vai meditācija. Nav tā, ka es visu laiku eju un meklēju toņus, bet tas notiek ļoti intuitīvi, saka Nīlandere.

Dzīvokļa centrālais elements - sienas gleznojums

Nīlanderes dzīvoklis, kas tika atjaunots ar Color Now 2024 toņiem, ir 230 kvadrātmetrus liels un atrodas Helsingborgā. Mājai ir īpaša noskaņa un sena vēsture, jo tā tika uzcelta 1880. gados.

Nīlandere vēlējās izveidot stilu, kas ir neierasts un nepārprotams, tāpēc viņa izvēlējās detaļas, kas liek cilvēkiem apstāties un uz brīdi padomāt. Dzīvokļa centrālais elements ir gleznojums pa visu atpūtas telpas sienu, ko veidojusi somu māksliniece Mirja Ilkka. Atpūtas telpa ir pirmā ko pamana ikviens, kas atnāk ciemos.

– Bija grūti izvēlēties īsto toni šai telpai, tāpēc man radās ideja mākslas darbā izcelt visus toņus. Man atpūtas telpa ir dzīvokļa mīļākā un iedvesmojošākā telpa.

Tā kā dzīvoklis ir diezgan liels, Nīlandere vēlējās, lai tajā būtu gan neitrālas telpas, gan telpas ar drosmīgākiem toņiem. Tajā pašā laikā viņa vēlējās arī parādīt to, ka toņi nav tikai uz sienām, tie ir arī uz durvīm, durvju rāmjiem un grīdlīstēm. Toņu izmantošana uz dažādām virsmām rada viņai raksturīgu interjeru, kas ir novērojams visos viņas darbos. Toņu un materiālu apvienošana viņai padodas ļoti labi.

Griestu krāsošana drosmīgā tonī bija veids, kā izcelt mājas vēsturi. Kolekcijas toņi, piemēram, Coffee in China, Gold in Ghana un Olives in Oman lieliski izceļ griestu dekoratīvos ornamentus.

"Griestiem ir brīnišķīgas detaļas un tās stāsta par dzīvokli," sacīja Marija.

Griesti un sienas vienā tonī

Tā kā Nīlandere vēlējās, lai sienas būtu neitrālos toņos, dažās telpās viņa vienkārši noņēma vecās stikla šķiedras tapetes un atstāja sienas kādas tās ir. Vienā no istabām viņa nokrāsoja gan sienas, gan griestus ar gada toni Nude in Nizza. Viņa arī izveidoja enerģisku istabu, kas krāsota tikai rozā tonī, Bubba in Berlin. Mazā vannas istaba ieguva sev raksturu ar koši zaļo toni, Mint in Mexico.

Remonts ir gandrīz galā, un ģimenei vairs ir jāpabeidz tikai virtuve. Nīlandere tikmēr lēnām meklē dzīvoklim atbilstošas mēbeles.

– Man galvenais ir ilgtspēja un rūpes par vidi, tāpēc es vēlos meklēt lietotas un vecas mēbeles, kas ir izgatavotas no dabīgiem materiāliem, nevis vienkārši ātri visu nopirkt lielveikalā.

Turklāt Nīlandere ļoti gaida, kad uz dzīvokli tiks atvestas visas viņas mantas. Šī vieta būs viņas ģimenes mājvieta un tajā pašā laikā viņas studija un izstāžu zāle. Domas par gatavo dzīvokli ar visiem Color Now 2024 toņiem liek viņai justies ļoti laimīgai.

– Es nespēju noticēt, ka šī būs mana darba telpa un mājas. Man ir sajūta, it kā es būtu viesis kāda cita krāšņajā mājoklī.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv