socle in old farmhouse

Pelēki mājas pamati

Populārā bloga autore Suzanna Vento sapulcēja draugus un ģimeni, lai nokrāsotu koka mājas fasādi melnu un cokolu pieskaņotā pelēkā krāsā, izmantojot Yki Sokkelimaali.

Pareizais pelēkais tonis tika atrasts Tikkurila toņu kartē “Deco Grey”

Cilvēki cokolam bieži izvēlas tumšāku toni, lai nešķistu, ka ēka “peld” gaisā. Tomēr, lai piešķirtu svaigu izskatu, Suzanna izvēlējās kontrastēt spēcīgās melnās sienas ar gaiši pelēku cokolu, izmantojot krāsu 1928 no toņu kartes “Deco Grey. Viegli lietojamā un tonējamā Yki Sokkelimaali aizsargās mājas pamatus. Turklāt virsmas apstrāde papildina galarezultātu un piešķir skaistu izskatu.

Šķūnis ir daļa no vecas saimniecības, kas pieder Suzannas ģimenei un katru vasaru sagaida visu ģimeni. Suzanna Vento, viņas māte un māsa meklēja vasarnīcu un 2012. gadā atrada saimniecību ar lielu dārzu, sakņu dārzu un lauku. Viņas jau ir apstrādājušas daļu iekštelpu virsmu. Šovasar pienāca laiks strādāt pie šķūņa fasādes — sienas virsmām, logiem, durvīm un cokola. 

light grey socle in a farm house
painting the light grey socle

Idejas īstenošana praksē 

Cokola krāsošan:

Sokkelin esikäsittely
1. VECĀS VIRSMAS MAZGĀŠANA

 

Nomazgājiet veco krāsoto virsmu un noslaukiet netīrumus.

Painting the old socle
2. KRĀSOŠANA

Nokrāsojiet cokola virsmu vienu reizi ar Yki Sokkelimaali. Ja krāsa ļoti atšķiras no vecās krāsas vai virsma ir ļoti nolietojusies, ir jāuzklāj divas kārtas cokola krāsas. 

Blogger Susanna Vento

IDEJAS ĪSTENOTĀJS: Suzanna Vento (Susanna Vento)

Interjera dizainere, stiliste un žurnāliste Suzanna Vento no Helsinkiem ir kļuvusi populāra, pateicoties savam blogam “Varpunen” un grāmatām “OK”, “Omin Käsin” un “Green Home Book”. Apbrīnojiet Suzannas klasisko un radošo stila blogu “Varpunen”, kurā aplūkojami moderni projekti, kas neprasa lielas izmaksas un piepūli. 

Vairāk par projektu lasi Susannas blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv