Paint an intimate bedroom with dark shades

Piešķir savai guļamistabai intīmu noskaņu ar tumšiem toņiem

Interjera dizainere un blogere Suzanna Vento (Susanna Vento) ir radījusi mierīgu guļamistabu tumšos toņos no Color Now 2017 toņu kolekcijas „Clay”.
Tumšie toņi rada mierīgu noskaņu un ideālu gaisotni lasīšanai, atpūtai un miegam

„Ilgu laiku guļamistabas apdarē es izmantoju balto toni, un nu vēlējos tajā ienest tumšus toņus. Tā kā guļamistaba ir neliela, pietika ar vienu efektsienu. Tam vislabāk ir izvēlēties viendabīgu sienu, kurā ir pēc iespējas mazāk novietņu, kontaktligzdu un citu būvniecības tehnoloģiju funkciju. Tumša un vienlaikus mierīga, piezemēta toņu shēma ir nomierinoša, un tā pārvērš guļamistabu mājīgā ligzdiņā,” stāsta Suzanna Vento.

Sienas krāsotas ar sienu krāsu Harmony tonī L487 (Mole). Vecam, nolietotam niedru aizslietnim vari piešķirt jaunu elpu ar mēbeļu krāsas Helmi. Naktsgaldiņš krāsots tonī N429 (Denim).

Guļamistabas sienas gaišā tonī
Tumša siena un aizslietnis
Tumša guļamistabas siena

Noskaties, kā guļamistaba tika pārveidota ar toņiem no toņu kolekcijas „Clay”

Ideju realizēšana praksē
  1. Notīri virsmu un nodali krāsojamos laukumus ar krāsotāju līmlenti.
  2. Divas reizes nokrāso sienu ar pilnībā matēto Tikkurila iekšdarbu krāsu Harmony, tonī L487 (Mole). Lai krāsojums būtu vienmērīgs, izmanto pagarināmu kātu un daudz krāsas. Krāso virsmu ar gariem, augšupvērstiem vēzieniem, izmantojot rullīti.

Mēbeļu krāsošana

  1. Notīri un noslīpē virsmu. Noslauki putekļus.
  2. Uzklāj vienu kārtu gruntskrāsas Otex Akva.
  3. Nokrāso 1–2 reizes ar matēto mēbeļu krāsu Helmi 10, izmantojot mēbeļu krāsām paredzētu rullīti un otu.

Idejas autore: blogere Suzanna Vento

Suzanna Vento ir Helsinkos dzīvojoša interjera dizainere, stiliste, žurnāliste un burvīgā emuāra Varpunen autore. Suzannas stils ir vienmēr aktuāls un radošs. Viņas emuārs ir pilns ar moderniem projektiem, kas nemaksā daudz un prasa minimālu piepūli.

Lasi Suzannas pārdomas par projektu blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv