ecological paint for pier

Piestātnes krāsošana ekoloģiskā veidā

Emuāra “Viena K” autore Viena jau vairākus gadus strādā pie savas vasaras paradīzes nostūra radīšanas. Pagājušajā vasarā vasarnīcas ārpuse tika nokrāsota satriecošā ogļu melnā krāsā, un šī gada siltais maijs ļāva agri renovēt piestātni.

Papildus satriecošajiem vizuālajiem attēliem emuārs “Viena K” popularizē arī videi draudzīgu dzīvesveidu. Pludmalē tiek izmantoti dabīgi ikdienas produkti, tāpēc, izvēloties piemērotu produktu, ekoloģiskais nekaitīgums kļūst par vissvarīgāko faktoru. Piestātnes aizsardzībai un skaistai apdarei tika izvēlēta piestātnes eļļa Tikkurila Saaristo Laituriöljy. Tā ir tonējama eļļa kokam, kas ir īpaši izstrādāta piestātnes aizsardzībai.

pier painting

Vasarnīcas ainavai piemērotu krāsu varēja piemeklēt Tikkurila daļēji matētās koka apdares toņu kartē, un šī vecā piestātne tika apstrādāta ar toni 5087 Poro. Piestātnes eļļa Saaristo Laituriöljy aizsargā piestātnes klāju pret laikapstākļu ietekmi un koku pret šķelšanos. Papildus tam, ka peldētāji var nirt no piestātnes ezerā bez riska iegūt nejauku skabargu īkšķī, piestātnes eļļa ir arī pilnībā netoksiska un dabīgajam ūdenim draudzīga. Jūs varat eļļot piestātnes klāju tieši uz ūdens, vienlaikus sauļojoties! 

painting pier
painting pier

Idejas īstenošana praksē

Neļaujiet ikdienas darbam atlikt vecās piestātnes renovāciju! To var paveikt, nokrāsojot tikai vienu slāni. Sauļošanās uz gludas piestātnes var būt divreiz patīkamāka!

painting pier

1. Tīrīšana

Nomazgājiet piestātnes klāju ar mazgāšanas līdzekli Tikkurila Laituripesu un ūdeni. Arī piestātnes eļļa Saaristo Laituriöljy un mazgāšanas līdzeklis Laituripesu ir dabīgam ūdenim draudzīgi produkti. 

piestātnes krāsošana

2. Noeļļojiet klāju

Izmantojiet piestātnes eļļu Saaristo Laituriöljy, lai noeļļotu piestātnes klāju ar vienu kārtu. Pāris minūtes pēc eļļas apstrādes noslaukiet ar tīru drāniņu lieko eļļu, kas nevar iesūkties koka virsmā. 

Idejas īstenotājs: Viena K

Viena K ir Helsinkos dzīvojoša emuāra autore un estēte. Viena K ir aizrautīga fotogrāfe, kura raksta par stilu, dekorācijām, ēdienu un dzīvi.

Lasi Vienna K pārdomas par projektu blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv