tikkurila home colornow2019

Princips “Dari pats” kā dzīvesveids

Radīt ilgtspējīgu interjera dizainu mājās vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Pievērsiet uzmanību vecajām mēbelēm un sienām jūsu mājās. Lai pārveidotu interjeru, jums vajag tikai tās un mazliet krāsas.

Ikea triki, “Dari pats” projekti, videi draudzīgi produkti un ilgtspējīgi enerģijas risinājumi. Informācija par ilgtspējību ietekmē mūsu rīcību spēcīgāk nekā jebkad. Dzīvot ilgtspējīgi ir tendence, kas neizzūd.

Veidi, kā ilgtspējīgi sekot tendencēm

Dārgumu medības lietoto preču veikalos un mantojumā atstāto interjera priekšmetu izmantošana ir lielisks veids, kā radīt unikālu interjeru. Turklāt zīmols Konmari aicina mūs izvērtēt priekšmetus, raugoties no emociju perspektīvas – vai šis priekšmets mani iepriecina, vai tas man patīk. Šajā pārpilnības laikmetā mēs vairāk tiecamies izšķirot plauktus savās mājās, nevis visu laiku pirkt kaut ko jaunu.

Tomēr vēlme un vajadzība atsvaidzināt stilu un mājokli nekur nav pazudusi. Mainoties gadalaikiem un ienākot jaunām interjera tendencēm, mēs izjūtam kāri izmainīt interjeru. Par laimi, patiku pret jaunām tendencēm un toņiem var īstenot ilgtspējīgā veidā. Viss, kas jums vajadzīgs, ir krāsa.

tikkurila home colornow2019

Veltiet laiku sapņošanai

Liela daļa no “Dari pats” projekta ir sapņošana un iedvesmas meklējumi. Vietne Pinterest un žurnāli ir pilni ideju, no kurām var izveidot virtuālu vai taustāmu albumu. Dažādu ideju aplūkošana un jaunu projektu iztēlošanās ir interesanta un relaksējoša.

Ir vērts veltīt laiku “Dari pats” projektam. Tā jūs veltāt laiku sev. Radot kaut ko paša rokām, tiek atpūtināts prāts un jums rodas panākumu sajūta. Ieraudzīt projekta gala iznākumu ir ļoti patīkami.  Īstenojot projektu, jūs koncentrējaties uz roku darbu, tādējādi pārtraucot nemitīgi uztraukties un darīt vairākus darbus vienlaikus.

Pārkrāsot vecu mēbeli vai baltu sienu, veidojot ko jaunu un individuālu, ir izvēle, kas veicina ilgtspējīgāku nākotni. Tā saudzē dabas resursus un var pagarināt mēbeles mūžu par vairākiem gadiem. Turklāt tā ļauj jums būt radošam un radīt kaut ko ar savām rokām.

colornow2019
Košais sols ir nokrāsots ar mēbeļu krāsu Helmi, tonī L418 Nectar (Nectari).
colornow2019
Koka bilžu rāmis ir krāsots ar J426 Lilac. Izveidojiet kompozīciju tukša rāmja priekšā, tādējādi radot mājās mākslas darbu.
colornow2019
Vecai un apdilušai lādei ir iedvesta jauna dzīvība, izmantojot košus un kontrastējošus toņus. Lāde ir krāsota ar mēbeļu krāsu Helmi 30, toņos L418 Nectar (Nectari) un sulīgi zaļajā L373 Emerald.

Viss, kas jums vajadzīgs, ir krāsa

 

Ja jums nepietiek drosmes kosmētiskajam remontam ar mūsdienīgiem košiem toņiem, izmēģiniet tos uz mēbelēm! Pārkrāsojot mēbeles, jūs ieviesīsiet mājās modernus elementus un piešķirsiet jaunu dzīvi tam, no kā, visticamāk, grasījāties atbrīvoties.

Eksperimentējiet vai izvēlieties savus iecienītākos toņus. Ieguldot līdzekļus izturīgās koka mēbelēs, gleznu rāmjos un citos izstrādājumos, jūs varat tos pārkrāsot atkal un atkal. Tā ir viena no ilgtspējīga dzīvesveida patīkamākajām priekšrocībām: Pārmaiņām nav jābeidzas. Nomainot rokturus vai nokrāsojot vienu mēbeles daļu, tā var iegūt pavisam citu izskatu.  

Tā vietā, lai tērētu laiku, meklējot jaunus interjera priekšmetus, īstenojot “Dari pats” projektus jūs varat veltīt laiku sapņošanai par toņiem un veidiem, kā atsvaidzināt vecās mēbeles.  “Dari pats” projekti ir lielisks veids, kā izmantot no lielākiem projektiem pāri palikušo krāsu. Ar dažām lāsēm ir pietiekami, lai, piemēram, iemērktu krēsla kājas. Ūdens bāzes, videi draudzīgas un nealerģiskas krāsas ir viegli lietot un pārstrādāt. Turklāt tās neaizņem vietu jūsu mājās.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv