study room with bright colours

Radi iedvesmojošu darbistabu spilgtos toņos

Industriālā dizainere un blogere Pinja Rugere (Pinja Rouger) ir radījusi funkcionālu un dinamisku darbistabu. Izvēlies savus mīļākos toņus no šīs dzīvespriecīgās kolekcijas, lai padarītu gaišāku savu mājokli!
Atsvaidzini skapja atvilktnes

Horseradish toņa virtuves skapja atvilktnes ir nokrāsotas dažādos toņos ar Liitu tāfeļu krāsu, kas no V389 (Yellow transparent) pakāpeniski pāriet uz M384 (Basilica) un tumšo Y497 (Toro) toni. Dažādie atvilktņu toņi var kalpot arī kā krāsu kods atbilstoši saturam. Ja izmantojat Liitu tāfeļu krāsu, vari atzīmēt atvilktņu saturu, rakstot uz tām.

„Man patīk krāsas, un es nebaidos interjera apdarē izmantot košos toņus. Ja izmantoju košus toņus, man patīk apvienot tos ar gaišām virsmām un toņiem, tādējādi atsvaidzinot telpu un izceļot košos toņus, pat ja tie ir izmantoti tikai kā akcenti,” saka Pinja Rugere.

study wall with a dresser cabinet
tomato coloured wall
study wall with ladders
Noskaties, kā tapa šī gaišā darbistaba

Ideju realizēšana praksē

Sienas krāsošana

1. Notīri virsmu un nodali krāsojamos laukumus ar krāsotāju līmlenti.

2. Divas reizes noklāj sienu ar pilnībā matēto Tikkurila iekšdarbu krāsu Harmony — lielāko laukumu ar F390 (Horseradish) un mazāko laukumu ar sarkano M316 (Tomato)

Lai krāsojums būtu vienmērīgs, izmanto pagarināmu kātu un daudz krāsas. Krāso virsmu ar gariem, augšupvērstiem vēzieniem, izmantojot rullīti. Noņem līmlenti, pirms krāsa ir nožuvusi.

 

Mēbeļu krāsošana

1. Notīri un noslīpē virsmu. Noslauki putekļus.

2. Ja nepieciešams, nogruntē virsmu ar Helmi Pohjamaali vai Otex Akva.

3. Nokrāso virsmu 2–3 reizes ar tāfeļu krāsu Liitu, izmantojot mēbeļu krāsām paredzētu rullīti. Ļauj krāsai nedēļu žūt, pēc tam uz virsmas var zīmēt.

Pinja Rouger

Idejas autore: blogere Pinja Rougere (Pinjacolada)

Pinjacolada ir emuārs, kurā tiek pausta mīlestība pret krāsām un skandināvu dizainu. Mājoklis ir vecā un jaunā apvienojums. Emuārā Pinjacolada nereti tiek apsvērts, kā izmainīt vecus priekšmetus tā vietā, lai iegādātos kaut ko jaunu.

Lasi pārdomas par projektu blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv