green wall with chair

Radiet mūsdienīgu izskatu ar zaļo Nephrite un metāliskiem toņiem

“Viena K” emuāra autore Viena savai istabai piešķīra jaunu izskatu, nokrāsojot sienas un savus mīļākos objektus. Viņas iemīļotajiem podiem un lampas statīvam tika uzklāta krāsa vara tonī.

Nokrāsotā siena un krāsas paraugs ir vienādā tonī

Tikkurila toņu kartē “Feel the Color” un krāsu kolekcijā “Color Now 2017” Viena atklāja zaļo toni N494 Nephrite. Sienām tika izvēlēta pilnībā matētā iekšdarbu krāsa Harmony, jo tā rada izsmalcinātu, samtainu matētu virsmu un nolīdzina nelielus raupjumus uz virsmas.

Izvēloties Tikkurila iekšdarbu krāsu un tonējot to ar kādu toni no toņu kartes “Feel the Color”, varat būt droši, ka izvēlētā krāsa mājās izskatīsies tieši tāpat kā uz toņu paraudziņa visos apgaismojuma apstākļos.

 

Vihreä seinä jonka edessä penkki
vihreä seinä jonka edessä kasvi

Piešķiriet metālisku spīdumu savai dzīvojamajai istabai

Viena galarezultātu papildināja, nokrāsojot vairākus podus un lampas statīvu ar Taika Helmiäismaali perlamutra krāsu, izmantojot toņus Copper un Gold. Tikkurila atjaunotā Taika toņu karte ietver sudraba bāzes, gaišus perlamutra toņus un siltus toņus ar zeltainu spīdumu.

lampunjalka maalattu taika maalilla
taika maalia ja sivellin
siena pirms krāsošanas
zaļa siena un krēsls
Seinän pesu ennen maalausta

Sienas krāsošana

1. TĪRĪŠANA

Notīriet sienas virsmu. Ja virsma ir izteikti netīra, notīriet to ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu, ievērojot uz etiķetes sniegtos norādījumus. Ļaujiet tai nožūt.

Pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar piemērotu papīru, lai to aizsargātu. Noklājiet apdares elementus un kontaktligzdas ar maskējošu līmlenti. Ja jums nācās līdzināt sienas virsmu vai ja iepriekšējā krāsojuma virsma ir tumšā krāsā, vispirms uzklājiet gruntskrāsas Varma kārtu. Izvēlieties gruntskrāsas Varma toni, kas ir līdzīgs jaunās virskārtas tonim.

Seinän maalaaminen
2. KRĀSOŠANA

Apmaisiet iekšdarbu krāsu Harmony un uzklājiet 2 kārtas, izmantojot rullīti. Rokturis-pagarinātājs krāsošanu padarīs vieglāku. Harmony var uzklāt jaunu pārklājumu 1-2 stundu laikā pēc krāsošanas, tāpēc sienu varat apstrādāt pāris stundu laikā.

esineiden maalaaminen taika maalilla

Objektu krāsošana ar Taika krāsu

1. Notīriet virsmas objektiem, kurus vēlaties krāsot.

2. Uzklājiet 1-2 kārtas Taika Helmiäismaali perlamutra krāsas, izmantojot S1 otu.

Viena k blogi

Idejas īstenotājs: Viena K

Viena K ir emuāra autore un estēte, kura fotografē un raksta par stilu, interjera dizainu, ēdienu un dzīvi.

Vairāk par projektu lasi Viena blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv