Höyhenenkevyt muutos makuuhuoneeseen

Spalvas viegluma izmaiņas guļamistabā

“Musta Ovi” bloga autore Marja saskārās ar to pašu problēmu, kuru piedzīvo simtiem citu cilvēku, kuri plāno veikt krāsošanu, proti, ar toņa izvēli. Iespaidīgs klāsts no papīrbaltas līdz spilgtai efektsienai ir pārsteidzošs, un Tikkurila krāsu dizaineri un toņu paraugi var lieliski palīdzēt lēmuma pieņemšanā.

Baltā krāsa ir droša izvēle dizaineriem, taču tā var šķist drūma vai garlaicīga gatavā telpā. Toņu atrašana, kas nav jūsu acu priekšā, bieži vien izraisa nopietnas pārdomas. Labākajā gadījumā niecīgākā toņa pārmaiņa atdzīvina telpu un apvieno interjera priekšmetu elementus un materiālus.

“Musta Ovi” bloga autore Marja tikās ar Tikkurila krāsu dizaineri, lai apsvērtu krāsas un toņus. Sākumā baltais tonis F487 Feather šķita neatšķirams, bet tad, kad Marja toņu paraugus aizveda mājās un pārbaudīja savā apgaismojumā, viņa redzēja toņa īsto nokrāsu.

Novietojot toņu paraugus uz sienas, biju pārsteigta par to, kā Feather, kas šķita parasts balts tonis, pārvērtās par ko vairāk nekā vienkārši baltu krāsu. Tonis skaisti apvienoja gultas pelēko vilnas galvgali un dabīgos lina palagus un aizkarus, visam piešķirot harmonisku izskatu.

Mēs pilnībā matēto iekšdarbu krāsu Harmony tonējām ar Feather. Maigā matētā virsma piešķir bagātīgumu un dziļumu arī gaišiem un izsmalcinātiem toņiem. Tikkurila kolekcijā Feel the Color ir iekļauti 263 necaurspīdīgi toņi iekštelpu virsmām mājās.  Domājot par sev atbilstošo noskaņojumu, ņemiet vērā gaismas ēnas un virzienu, kā arī to, vai krāsu vajadzētu tonēt.

olohuoneen maalattu seinä jossa taulu
olohuoneen maalattu seinä jonka edessä heiniä
olohuoneen maalattu seinä jonka edessä penkki
Idejas īstenošana praksē

Nokrāsojot sienu, tā uzreiz piešķir istabai jaunu izskatu. Toņu atšķirība, kas toņu paraudziņā šķiet neatšķirama, atdzīvojas, kad jūs riskējat un izveidojat kontūru uz sienas!

rajaa seinäpinnat teipillä

1. KONTŪRAS IZVEIDOŠANA

Notīriet krāsojamās sienas virsmu ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu Izveidojiet vēlamās zonas kontūru ar maskējošu līmlenti.  Izmantojiet līmeņrādi vai intervālrādītāju.

Ja sienā ir caurumi vai defekti, pirms ķeršanās pie darba aplūkojiet padomus saistībā ar to aizpildīšanu.

Seinän maalaaminen

2. KRĀSOŠANA

Uzklājiet uz sienas 1-2 kārtas iekšdarbu krāsas Harmony.

Musta ovi blog

IDEJAS ĪSTENOTĀJS: “Musta Ovi” bloga autore Marja

Interjera dizaina, būvniecības un dizaina blogs “Musta Ovi” radās, pateicoties Marjas vēlmei izdzīvot sapni dzīvojot skandināviem raksturīgas mūsdienīgas ēkas augšstāva miteklī ar dāņiem raksturīga stila akcentu. Marjas blogs sniedz iedvesmu un entuziasmu izmēģināt jaunas lietas. Autores moto: skaistums ne vienmēr izmaksā dārgi.

Vairāk par projektu lasi Marjas blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv