soft peach colour background wall with pastel blue sofa on front

Spilgtas, drosmīgas un harmoniskas toņu tendences

Bieži vien publisko telpu interjeri mums sniedz idejas mūsu mājas dekorēšanai. Aplūkojiet mūsu apkopoto populārāko toņu tendences.

Bēšie, tumši zilie un pasteļtoņi – aktuālākās interjera toņu tendences, kas ir vienlaikus drosmīgas un košas. Apskatiet piecas interesantākās tendences, kuras esam atraduši publiskajās telpās un kuras var viegli pielietot sava mājokļa dekorēšanai.

soft beige colour in fitting booth

1. Perfekti bēšs tonis

Tonis uz toņa stils rada harmonisku un mierīgu sajūtu jebkurā telpā. Pārņem šo tendenci izmantojot maigus un krēmīgus bēšos toņus: toņi, kas ir ieņēmuši pelēko toņu vietu kā iecienīti un daudzfunkcionāli neitrāli.

Krāsojot sienas bēšā tonī, izvēlies Tikkurila Harmony krāsu, kas ir pilnīgi matēta un rada skaistu samta efektu uz sienas. Esi radošs veidojot tonis uz toņa stilu savās mājās, izmantojot mūsu populārākos bēšos toņus: Tikkurila Beige, Castle J484 un Sandstone X463.

 

Telpas atrašanās vieta: Samuji House, Helsinki, Somija

dark blue wall decorated with black and white graphic posters in restaurant

2. Gaumīgi tumši zilie toņi

Klasiskais tumši zilais tonis uz sienas piesaista uzmanību. Dziļi zils tonis rada jauku noskaņu un intriģējošu atmosfēru. Detaļas spilgti baltā tonī uz tumši zilā fona pastiprinātāk izceļ šī toņa iezīmes un rada unikālu izskatu. Spēcīgs tumši zilais tonis nekad neiziet no modes, un tā ir lieliska izvēle, ja vēlies krāsot darba vietu, gaiteņus, guļamistabu un ēdamistabu.

Esi radošs un izvēlies kādu no mūsu populārākajiem zilajiem toņiem: Indigo L429, Ink M350, Denim N429.

 

Telpas atrašanās vieta: Restorāns Southpark, Helsinki, Somija

dark brown wall with natural wooden half panel

3. Brūnie toņi ir jaunie melnie toņi

Brūnais tonis nekad nav izskatījies tik labi! Ja vēlies savai telpai piešķirt elegantu izskatu, tad brūnais tonis būs laba izvēle. Bagātīgi, maigi brūnie toņi padara telpu viesmīlīgāku un mājīgāku, gandrīz pat nostalģisku.

Brūnie toņi lieliski saskan kopā ar daudz un dažādām detaļām, bet jo īpaši ar tumšu koku un sulīgiem zaļajiem un zilajiem toņiem. Izveido telpu, kas ieskaus tevi siltā apskāvienā ar Tikkurila Toro Y497 un Wilderness N462 toņiem. Ja vēlies panākt izsmalcinātu izskatu, izvēlies Harmony krāsu, kurai ir samtaini matēts spīdums.

 

Telpas atrašanās vieta: Restorāns Madonna, Helsinki, Somija

soft peach colour background wall with pastel blue sofa on front

4. Pasteļu palete

Apvienojiet pasteļtoņus prātīgi. Ja vēlaties atsvaidzināt savu telpu un vēlaties to izdarīt moderni, tad noteikti izvēlies pasteļtoņus. Jūs tos varat apvienot kopā ar tumšiem, piesātinātiem toņiem, piemēram, tumši zilu vai violetu, kas tonim liks īpaši izcelties.

Izveidojiet maigu un sapņainu izskatu ar pasteļtoņiem. Šobrīd ļoti populāri ir ceriņu un gaiši zilie toņi, kā arī rozā toņi, kas nekad neiziet no modes. Kāpēc gan neapvienot šos toņus? Mūsu iecienītākie rozā toņi: Tikkurila Pavillion X417, Pirouettie V419 un Salon S478.

 

Telpas atrašanās vieta: Hakola Studio, Helsinki, Somija

warm yellow colour background wall in cosy restaurant hall

5. Dzeltenie saules stari

Spilgtu retro noskaņu var radīt ar dzeltenajiem toņiem. Lai iegūtu modernāku izskatu apvieno dzeltenos toņus ar mūsdienīgu interjeru un radi kontrastu ar tumšām detaļām.

Dzeltenais tonis jūsu telpā ienesīs gaišumu pat drūmākajās dienās. Tas vairo radošumu un ienes siltumu jebkurā telpā. Izvēlies kādu no mūsu perfektajiem dzeltenajiem toņiem: Tikkurila Grapefruit S302 vai Wax J392.

 

Telpas atrašanās vieta: Bārs Mikkeller, Helsinki, Somija

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv