Melodiskie un ritmiskie sarkanie toņi

Melodiskie un ritmiskie sarkanie toņi ir lieliska izvēle galvenajām telpām, piemēram, viesistabai, bet kāpēc gan neizmēģināt tos arī citās telpās, piemēram, virtuvē.

Virtuves sienas sarkanā tonī

Sarkanais tonis ir lieliski piemērots telpām, kur notiek rosība, piemēram, viesistabai, taču šoreiz mēs to pielaikojām uz virtuves sienas.

Madras N411 ir tonis, kas izskatās ne tikai kā sarkanās smiltis un apdedzināts māls, bet arī kā siltas garšvielas, tāpēc sagatavo katlus un bļodas virtuves jaunajam ritmam.

Šis sarkanais tonis ir kā tava mīļākā melodija, kuru vēlies klausīties atkal un atkal.

Red painted wall in kitchen

Detaļas, kas papildina stilu

Kad piesātinātais sarkanais zemes tonis tiek apvienots ar dabīgiem koka materiāliem un citiem no dabas aizgūtiem toņiem, piemēram, dažādām zaļā toņa nokrāsām, recepte mājīgam interjeram ir gatava.

Grezns sarkanais tonis

Izmantojot sarkano toni savām istabas sienām, jūsu piešķirat ritmu klusam un atturīgam interjera stilam. Ja jūsu interjera stils ir moderns un minimālistisks, bet jums joprojām ir nepieciešams elements, kas izcels jūsu interjeru, kā forte fortissimo mūzikā, tad jums ir jāizvēlas Cardinal M334 tonis. Grezns sarkanais tonis ar vēsu nokrāsu pieskaņojas neitrāli pelēkajām mēbelēm un tekstilizstrādājumiem. Siena priekšplānā ir krāsota Damask F485 tonī.

Dziļi sarkanais ar brūnu nokrāsu

Šis dziļi sarkanais tonis ar brūno nokrāsu ir spēcīga un drosmīga izvēle, kas piešķirs jūsu interjeram dziļumu. Apvienojumā ar gaišu koku un dabīgiem materiāliem atmosfēra telpā ir dabiska un autentiska. Sienas krāsotas Cherry N417 tonī.

colour master app

Izmēģini melodiskos un ritmiskos sarkanos toņus uz savām sienām ar Tikkurila Colour Master aplikāciju

Atdzīviniet skaistākos sarkanos toņus, izmantojot Tikkurila Colour Master aplikāciju. Izmantojot mūsu aplikāciju, jūs varat izmēģināt un vizualizēt mūsu krāsu toņus uz sava mājokļa sienām.

Lejupielādē jau tagad un atraisi savu radošumu.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv