Valtti eļļas - skaistums un aizsardzība
Saglabā savu terasi un dārza mēbeles skaistas ilgāku laiku ar Tikkurila Valtti eļļām un Anza instrumentiem.

Uzziniet vairāk par augstas kvalitātes Valtti eļļām

Tikkuril Valtti eļļas iesūcas dziļi koksnē un efektīvi aizsargā to no mitruma, netīrumiem un UV staru iedarbības. Valtti eļļas ir izstrādātas Ziemeļvalstu klimatam un ir piemērotas terašu, dārza mēbeļu, kāpņu, tiltiņu un citu koka virsmu apstrādei ārdarbos. 

Valtti sērijā atrodamas gan šķīdinātāja, gan ūdens bāzes eļļas, kas piemērotas terašu, dārza mēbeļu un pat laivu piestātņu eļļošanai: 

  • Valtti Plus Terassiöljy - pret laikapstākļu iedarbību izturīga ūdens bāzes terašu eļļa, kas satur speciālus pigmentus un piedevas aizsardzībai pret UV stariem; 
  • Valtti Kaluste- ja terassiöljy - tradicionāla, šķīdinātāja bāzes mēbeļu un terašu eļļa; 
  • Valtti Puuöljy - tradicionāla šķīdinātāja bāzes eļļa kokam, kas aizsargā virsmu no mitruma un netīrumiem, kā arī samazina virsmas plaisāšanu.

Toņi

Terašu un mēbeļu eļļas Valtti Kaluste- ja terassiöljy un Valtti Plus Terassiöljy ir pieejamas trīs gatavos toņos – brūnā, pelēkā un melnā.

Savukārt, eļļu Valtti Puuöljy tonēt 40 burvīgos Tikkurila Valtti toņu kartes toņos.

 

Kā eļļot un iegūt labu rezultātu?

 

1. Nomazgājiet veco, nomelnējušo koka virsmu ar mazgāšanas līdzekli Terassi- ja Kalustepesu. Sajauciet mazgāšanas līdzekli ar aukstu ūdeni un uzklājiet uz virsmas saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz etiķetes. Rūpīgi noskalojiet virsmu un ļaujiet tai nožūt.

2. Pirms un lietošanas un lietošanas laikā eļļu laiku pa laikam rūpīgi samaisiet.

3. Uzklājiet eļļu ar eļļošanas aplikatoru, otu vai sūkli, cieši piespiežot darbarīku tā, lai eļļa pilnībā iesūktos koksnē. Noslaukiet lieko eļļu!

Noskaties vienkāršas video instrukcijas, kā eļļot terasi un dārza mēbeles: 

3 PADOMI KVALITATĪVAM REZULTĀTAM!

#1 Neaizmirstiet katru gadu pārbaudīt ar eļļu apstrādāto virsmu stāvokli. Nepieciešamības gadījumā atjaunojiet eļļoto virsmu, ja tā izskatās sausa un izbalējusi. Virsmas kas atrodas virs klajas debess, nepieciešams atjaunot reizi 1-4 gados, atkarībā no izmantotā produkta.

#2 Izmantojiet tonētu eļļu, jo tonēts produkts ir noturīgāks pret laikapstākļu iedarbību nekā bezkrāsains. Koksnes veids un stāvoklis ietekmē gala toni, tādēļ vienmēr izmēģiniet produktu uz neliela virsmas laukuma

#3 Eļļojot terasi, iesakām izmantot Anza darbarīkus. Vispirms ar otu apstrādājiet spraugas starp terases dēļiem, pēc tam turpiniet eļļošanu ar terašu aplikatoru. 
Otai Anza Elite ir sevišķi augsta krāsas uzņemšanas spēju, kas nodrošina izcilu klājumu. Savukārt Anza terašu aplikators uzklāj plānu, vienmērīgu eļļas kārtu un ir pietiekoši plats, lai noklātu divus dēļus vienlaicīgi.

 

Ja jums rodas jautājumi par produktiem vai koka virsmu eļļošanu, sazinieties ar mūsu krāsu ekspertu, zvanot uz BEZMAKSAS Krāsu līniju 82888 (darba dienās no plkst. 8:00-16:00).

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.