Vēsi un mierīgi zaļie toņi

Zaļajam tonim ir daudzpusīgas nokrāsas, kas labi izskatās ar gandrīz visu, un piestāv dažādiem interjera stiliem.

Vēss un nepiespiests mājas priekšnams

Ar Tikkurilas toņiem Spa X442 un Trade wind H441, atnākot mājās jūs uzreiz sajutīsiet nepiespiestu un vēsu atmosfēru. Mazi kontrasti un daži dekori nomierina telpu, un atpūta var sākties.

Sienas ir krāsotas ar pilnībā matēto Harmony krāsu, kas piešķir virsmai velveta efektu, kā arī virsmu ir viegli uzturēt tīru.

Green painted wall

Vēsa, zilganzaļa guļamistaba

Vēsa, zilganzaļa guļamistaba, kur relaksācija un atpūta ir galvenais mērķis. Šie ideālie, gaišie zili zaļie toņi nomierinās jūs kā šūpuļdziesma, kuru klausījāties bērnībā. Aizmugurējā siena ir krāsota Trade wind H441 tonī, bet priekšējā siena Angelica F452 tonī. 

Pavasaris mājās visa gada garumā

Šis gaiši zaļais tonis ļauj sajusties kā pavasarī visa gada garumā. Atskaņojiet skanīgas klavieru melodijas vai vienkārši atveriet logu un klausieties putnos un dabā, un ļaujiet skaņām jūs atslābināt. Priekšējā siena ir krāsota Taffeta F383 tonī, bet aizmugures siena Jade V449 tonī. Pievienojiet greznu ziedu kompozīciju un izbaudiet pavasara sajūtu vēl spēcīgāk.

Colour master app

Izmēģini vēsos un mierīgos zaļos toņus uz savām sienām

Atdzīviniet skaistākos zaļot toņus, izmantojot Tikkurila Colour Master aplikāciju. Izmantojot mūsu aplikāciju, jūs varat izmēģināt un vizualizēt mūsu krāsu toņus uz sava mājokļa sienām.

Lejupielādē jau tagad un atraisi savu radošumu.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv