5 padomi, kā pārbaudīt fasādes toni

Vai neesi pārliecināts par īsto mājas fasādes toni? Sekojiet šiem vienkāršajiem norādījumiem un iepriekš pārbaudiet toni.

Krāsas toņa pārbaude ir svarīgs solis fasādes krāsošanas procesā

Mājas fasādes krāsošana ir liels ieguldījums, kas aizņem daudz laika, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas par toni, noteikti to pārbaudiet. Iepriekš izmēģinot toni, jūs varat pārliecināties, ka tonis izcels māju un iekļausies vidē, kā arī izvairīties no tā, ka māja būs vēlreiz jāpārkrāso.

To, kā jūs redzat toni, ietekmē apgaismojums un apkārtējie toņi un elementi. Kad redzat izvēlēto toni dažādos diennakts laikos uz mājas fasādes, tad jūs iegūsiet labāku priekšstatu par to, kā fasāde varētu izskatīties rītausmā, dienasgaismā un krēslā. Ārā toņi parasti izskatās spilgtāki un gaišāki nekā mazajos toņu paraugos vai elektroniskajos paraugos.

Toņa pārbaude ir vienkārša un atvieglos lēmuma pieņemšanu. Šeit ir pieci padomi, kas palīdzēs pārbaudīt fasādes toni.

testing house paint colour

Padomi, kā pārbaudīt koka fasādes toni

1. Nav jāgaida ideālie laikapstākļi

Ja vēlaties izmēģināt toni ziemā vai lietainā laikā, kad fasādes krāsošana nav iespējama, tad vienmēr var nokrāsot atsevišķu koka gabalu (vēlams tādu pašu kā jūsu mājas fasādei) iekštelpās, un, kad tas ir nožuvis, iznest to ārā un novietot blakus fasādei. Tādā veidā jūs ilgstošāk varēsiet novērot toni dažādos apgaismojumos un laikapstākļos.

2. Veicot testa krāsojumu, nokrāsojiet pietiekami lielu laukumu

Nokrāsojot nelielu laukumu, nevar gūt skaidru priekštatu par to, kā tonis izskatīsies uz visas fasādes. Nokrāsojiet virsmas kvadrātmetru lielu laukumu, lai redzētu kā tonis izskatīsies lielākā mērogā. Ja iespējams, uzklājiet toņa paraugu uz abām mājas stūra pusēm. Tas palīdzēs jums redzēt toni nedaudz savādāk atkarībā no saules staru virziena.

Lieli, blakus nokrāsoti laukumi ļauj salīdzināt toņus un sniegt priekštatu par to kā izskatīsies gala tonis.

Padomi, kā pārbaudīt koka fasādes toni

3. Ja vēlaties caurspīdīgu toni, tad izmēģiniet to uz atsevišķa dēļa

Ja jums ir jauna koka fasāde, tad varat izvēlēties caurspīdīgu apdari, kurai cauri var redzēt koksnes faktūru. Šajā gadījumā testa krāsojumu vislabāk ir veikt uz atsevišķa koka fragmenta, kas ir tāds pats kā mājas fasādei. Jāatceras, ka gala toni ietekmē koksnes tonis un fasādes esošais tonis. Iepriekš ar caurspīdīgo apdari apstrādātu koksni nav iespējams noslīpēt, jo tonis ir iesūcies koksnē. Lai iegūtu labāko gala rezultātu, uzklājiet divas kārtas ar caurspīdīgo apdari.

4. Pilnīgi sedzošu krāsu var uzklāt tieši uz fasādes

Sedzošu krāsu droši var uzreiz uzklāt un izmēģināt uz fasādes. Šādā veidā jūs iegūsiet pareizu priekšstatu par iespējamo gala rezultātu, un pirms gala krāsošanas šis testa laukums nav jāslīpē nost. Uzklājot krāsu divās kārtas šis laukums tiks nosegts.

5. Izvēlieties pareizo krāsu un instrumentus

Testa krāsošanai pietiek ar mazāko krāsas bundžiņu. Ir prātīgi investēt labas kvalitātes otas iegādē, jau veicot krāsas testēšanu, lai to varētu izmantot arī tad, kad krāsos visu fasādi.

Tikkurila Colour Master

Izmēģini toņus ar Tikkurila Colour Master aplikāciju

Uzzini kā populārākie Tikkurila toņi izskatītos uz tavas mājas fasādes, izmantojot mūsu aplikāciju ar paplašinātās realitātes funkciju. Izmantojot paplašinātās realitātes funkciju, jūs varat redzēt, kā mūsu toņi izskatītos uz jūsu mājas fasādes. Jūs varat augšupielādēt savu attēlu, izvēlēties vēlamo toni un redzēt rezultātu paplašinātajā realitātē. Jums ir arī iespēja saglabāt savas vizualizācijas.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv