bright colourful panels on the wall

Interjera toņu tendences 2021. gadam

Jauns gads ir jauns sākums, ko īpaši gaidām pēc 2020. gada. Runājot par toņu tendencēm, jūs varētu sajust zināmu dzīvīgumu un cerību. Mēs redzam daudz nomierinošu un zemes toņu, kā arī spilgtus un enerģiskus toņus. Lasiet tālāk, lai atrastu iedvesmu toņiem un interjera padomus 2021. gadam.
bright yellow colour wall in bedroom

Maigi dzeltens

 

Izvēloties sienas toni, arvien vairāk cilvēku skatās dzeltenā toņa virzienā. Tonis var būt vai nu spilgts un pacilājošs dzeltenais, kā piemēram, J302 Banana, vai maigs un mierīgs, kā piemēram, Y308 Eggnog. Un kāpēc gan neapvienot šos abus toņus? Attēlā sapņaini dzeltenā siena, kas krāsota H300 Lemonade tonī lieliski sader ar gaiši zaļo grīdu Y383 Cucumber tonī.

terracotta colour wall living room with beige colour furnitures

Novecināts sarkanais

Dedzināts oranžais, antīka terakota, brūngani sarkanais... Zemes un siltās nokrāsas rada nomierinošu telpu, bet vienlaikus saglabā to gaumīgu un stilīgu. N405 Terracotta tonis lieliski saskan ar brūniem, melniem un bēšiem toņiem; lieliem, mīkstiem paklājiem un organiskiem materiāliem, kā piemēram, korķi, mālu un rotangpalmu.

blue colour wall and green colour detailed dinner table with chairs

Priekšā ir zilas debesis

Mierīgais un nomierinošais zilais tonis Y354 Cumulus ir Tikkurila 2021. gada tonis. Okeāna zilie toņi ir kļuvuši ļoti populāri, iespējams, lai radītu cerību un atjaunošanās sajūtu vai atgādinātu par vasaru, jūru un sauli. Cumulus ir labi līdzsvarots un nomierinošs tonis, kuru ir viegli ieviest jebkurā mājā - izmēģiniet to, piemēram, guļamistabā vai viesistabā. Kombinējiet to kopā ar gaišu koku un neitrāliem toņiem no Color Now 2021 toņu kolekcijas.

beige colour wall in living room, brown colour cabinet and table

Zemes toņi

Silti, zemes toņi, piemēram, pelēcīgais smilškrāsas tonis Tikkurila V484 Driftwood, kļūst pieprasītāki - un nav brīnums. Bēši, pelēki, balti un brūni toņi vienmēr izskatās labi, un tos ir viegli kombinēt ar tādiem materiāliem kā koks, metāls kā arī mīkstiem elementiem, piemēram, aizkariem un paklājiem. Mēģiniet pievienot kādu bordo toņa akcentu: attēlā var redzēt skapi, kas krāsots Tikkurila M425 Beetroot tonī. Laba krāsas izvēle jebkurām koka mēbelēm ir Tikkurila matētā virskārta Helmi 10.

green colour accent wall in bedroom with bohemian style pillows and lamp

Dabas sajūta telpās

2020. gads mums lika meklēt saikni ar kaut ko stabilu, spēcīgu un dabisku. Interese par istabas augiem arvien pieaug, un cilvēki meklē arī citus veidus, kā dabu ienest savā mājoklī. Sienas sūnu, salvijas un pelēcīgi zaļā tonī ir vienkārša izvēle, jo tās izskatās labi gandrīz katrā interjerā. Izmēģiniet Tikkurila Arctic Willow M495 toni kā attēlā vai tumšāku, bagātīgāk zaļu N378 Ficus toni. Bagātiniet toņu izvēli ar dārgakmeņu nokrāsām, piemēram, N338 Wild Rose toni.

pink flamingo colour wall in bedroom

Esi drosmīgs

Vai meklējat labu noskaņojumu? Uzmundrinoši toņi, piemēram, rozā, fuksijas un purpursarkanās, ir tendences 2021. gadā, it īpaši drosmīgās un spilgtās nokrāsās. Vienkrāsains interjers šajos toņos ir iespēja parādīt savu mīlestību pret toni. Sāciet pamazām un sajauciet viena toņa nokrāsas. Populārs gaiši rozā sienas tonis ir Tikkurila H320 Magnolia, bet jums varētu patikt arī N338 Wild Rose tonis, K319 Flamingo tonis vai S329 Freesia tonis.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv