color of the year 2023 by Tikkurila

Color Now 2023 toņu kolekcija: Kad savijas divas dzīves

Iztēlojieties savu kopīgo stāstu toņos. Kādos toņos ir diena, kad jūs pirmo reizi satikāties? Kādos toņos ir mirkļi, kad esat kopā? Kādā tonī ir prieks?
Color of the year 2023 Tikkurila

V413 Rosy Moment

Šis dūmakaini rozā pasteļtonis izstaro siltumu un līdzjūtību; sajūtu, ka mūsu dzīves ir saistītas viena ar otru. V413 Rosy Moment ir Tikkurila 2023. gada tonis.

Y406 Riviera
Saules stari agrā rītā spēlējas uz sienas, kad tu lēnām atver acis. Pērļains, gaišs tonis, kas sildīs tavu māju un prātu.
H320 Magnolia
Tumši rozā magnolijas ziedi ir neaptverami krāšņi. Koši un vēsi rozā ir pavasara tonis.
J392 Wax
Saišķītis mazu svecīšu mirgo un izgaismo telpu. Intensīvi dzeltens tonis ar nedaudz zaļu nokrāsu.
L478 Kestrel
Kaut kas pazīstams, bet tajā pašā laikā jauns un aizraujošs - maigs un piezemēts brūnais tonis ar vēsu sarkanā toņa nokrāsu. Kestrel ir klasika ar pārsteiguma elementu. Tikkurila 2022. gada tonis.
X501 Aubergine
Gaisma skar baklažāna mirdzošo virsmu, kas pārtop skaistā, violeti zaļā tonī. Ja ieskatīsities rūpīgāk, katru reizi redzēsiet jaunas nokrāsas.
M449 Grotto
Skulptūras, strūklakas un, turpat blakus, sūnās noklāta grota. Mājīgs, sūnaini zaļš tonis, kas rada komfortablu atmosfēru.
S440 Silk Road
Mirdzošs zīds maigi viļņojas. Vilinošs, bezrūpīgs ciāna tonis, kuru var izmantot gan kā izteiksmīgu sienas toni, gan mazākās detaļās, piemēram, sienu paneļos un durvju rāmjos.
X447 Sea Smoke
Miglains rīts pie jūras. Maigs tonis, kuram gaisma atklāj zaļas, pelēkas un zilas toņu nokrāsas. Sea Smoke piešķirs svaigu elpu virtuvei.

Color Now 2023 toņu kolekcija ir veidota par pamatu ņemot V413 Rosy Moment, lai izceltu tā labākās īpašības. Kolekcijas būtiskas sastāvdaļas ir gan izteikti akcenti, gan gaišāki toņi: tie liek viens otram mirdzēt.

Pavadošo toņu palete sastāv no gaišiem un maigiem toņiem, bagātīgi tirkīzzila un dzeltena toņa un tumšiem akcentiem, lai padarītu kolekciju košāku. Visi kolekcijas toņi ir izvēlēti tā, lai tie nevainojami saderētu kopā. Toņus var izmantot gan uz lielām virsmām, gan nelielās detaļās.

Iedvesma toņu kolekcijai Color Now 2023 ir iegūta no empātijas un līdzjūtības. V413 Rosy Moment tonis atspoguļo trauslo, bet spēku sniedzošo brīdi, kad divas dzīves savijas kopā. Pavadošie toņi ir maigi, rāmi un pieklusināti.

Ar šo toņu kolekciju mēs vēlamies jūs iedrošināt ļaut kopābūšanas brīžiem jūs iedvesmot un izmantot tādus toņus, kas liek jums justies labi un spēcinoši.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv