color of the year 2023 by Tikkurila

Izmanto Color Now 2023 toņus savās mājās

Color Now 2023 toņu kolekcija ļauj jums izveidot harmonisku toņu paleti neatkarīgi no tā, vai meklējat kaut ko gaišu un vieglu vai modernu un pārsteidzošu.

Mūsu dzīves ir savstarpēji saistītas. Mēs pieskaramies viens otram, ļaujam viens otram justies nozīmīgam. Mēs izkrāsojam viens otra dzīvi. Ar Color Now 2023 toņu kolekciju Tikkurila mudina iedvesmoties no šīm nozīmīgajām tikšanās reizēm un emocijām, ko tās izraisa.

Gada tonis: V413 Rosy Moment

Toņu kolekcija Color Now 2023 ir veidota par pamatu ņemot pieklusināti rozā V413 Rosy Moment toni, kas simbolizē siltumu, empātiju un laipnību pret apkārtējiem cilvēkiem. Izmēģiniet šo maigo toni jebkurā vietā, kur jūs vēlaties izjust romantisku un maigu atmosfēru.

Pavadošo toņu palete sastāv no spilgti un vēsi rozā toņa H320 Magnolia, intensīvi dzeltenā toņa J392 Wax, zemes brūnā toņa L478 Kestrel un sūnu zaļā toņa M449 Grotto. Toņi ir izvēlēti tā, lai tie izceltu viens otra labākās īpašības un papildinātu gada toni V413 Rosy Moment.

Daudzpusīga palete, kas rada toņu harmoniju

Šobrīd mūs pavada zināma nostalģija, un mājas interjerā meklējam kaut ko pieklusinātu un maigu - toņu harmoniju. Toņu kolekcijā Color Now 2023 jūs atradīsiet gan gaišus un izsmalcinātus toņus, piemēram, X447 Sea Smoke, gan interesantus maigus toņus, piemēram, S440 Silk Road. Tumši un patīkami akcenti paspilgtina toņu paleti: izmēģiniet, piemēram, X501 Aubergine vai M449 Grotto toni uz savas guļamistabas sienas.

Toņu kolekciju ir iespējams atdzīvināt mājās, kurās tiek novērtēti toņi. Šī daudzpusīgā toņu palete ļauj radīt dažādas gaisotnes: izvēloties noteiktus toņus, jūs varat radīt aukstu skandināvu stila vai modernu un pārsteidzošu noskaņu.

Spēlējieties ar siltiem un aukstiem toņiem

Pamēģini spēlēties ar toņu proporcijām un kombinēt aukstos un siltos toņus – variācijas rada pārsteiguma elementu un padara stilu intriģējošu. Ja šaubāties par toni, sāciet ar mazumiņu: nokrāsojiet kādu mēbeli, durvis vai nelielu akcenta sienu. Apdomājot detaļas, kopējā sajūta būs noslīpēta.

Mājas interjera burvība ir tāda, ka tas vienmēr attīstās un mainās. Toņi jūsu mājās izstaro jūsu dzīves emocijas un pieredzi.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv