Color Now 2024 - intuīcijas veidota toņu kolekcija

Intuīcija ir jūsu labākais sabiedrotais interjera izveidē. Kolekcijas Color Now 2024 izveidotāja Marija Olsone Nīlandere savā interjera dizaineres darbā regulāri izmanto intuīciju.

Color Now 2024 toņu kolekciju Tikkurila izveidoja sadarbībā ar Mariju Olsoni Nīlanderi, kas ir zviedru uzņēmēja, digitālā satura veidotāja un dizainere. Sadarbības rezultātā ir izveidota 14 jaunu toņu kolekcija un satriecoši vizuālie materiāli no Marijas dzīvokļa, kur viņa izmantoja kolekcijas toņus kā sākuma punktu sava mājokļa interjera dizainam.

Nīlandere mudina ikvienu uzlūkot šos toņus ar savu intuīciju. Jo jūs zināt, ka šis būs īstais tonis, tad, kad jūs to ieraugāt un sajūtat.

– Es vienmēr ieklausos savā iekšējā balsī. Toņi ir manā sirdī, saka Nīlandere.

Intuīcija ir instinkts, nojauta un spēja kaut ko zināt bez apzinātas spriešanas. Sajūta, ka idejas un risinājumi paši atnāk pie jums. Lai gan intuīcija var šķist mistiska vai dīvaina, tai ir arī neiroloģisks pamats. Psihologi un neirozinātnieki ir pētījuši intuīcijas avotus un tās būtisko lomu mūsu dzīvē.

 

Intuīcija darbojas uzreiz

 

Nīlanderei intuīcija ir liela daļa no viņas interjera dizaineres darba. Veidojot interjera dizaina projektus klientiem, Nīlandere sāk izmantot savu intuīciju jau no paša sākuma. Kad viņa uzsāk jaunu projektu un apmeklē vietu, vai tas būtu restorāns vai birojs, viņa sāk iztēloties vizuālos risinājumus.

– Tas ir process, ko es daru savā galvā, es sāku redzēt telpas un vēlamo stilu. Dažreiz tas prasa laiku, bet dažreiz man ir gatavs plāns uzreiz atstājot vietu.

Lūk, kā darbojas intuīcija: ikreiz, kad veicat uzdevumu intuitīvi, jūsu smadzenes un sajūtas strādā kopā, lai saprastu visu informāciju, piemēram, pagātnes pieredzi un emocionālās sajūtas. Rezultātā intuīcija palīdz mums atrast pareizās atbildes.

Intuīciju var nostiprināt tāpat kā muskuļus

Toņu izvēle savam mājoklim ir lielisks veids, kā izmēģināt savu intuīciju. Apkopo toņu paraugus vai nejaušus papīra vai auduma gabalus skaistos toņos, apskati Color Now 2024 toņu kolekciju vai Izjūti krāsas toņu kolekciju. Izvēlieties toņus, kas jums patīk.

Dažreiz intuīcija uzreiz nenostrādā. Nīlandere iesaka dot tai kādu laiku, neko neuzspiežot.

– Ja neesat pārliecināts, piemēram, par izvēlēto krāsas toni, pagaidiet dažas dienas un pēc tam apskatiet to atkal. Galu galā jūs saņemsiet atbildi.

Ar apzinātu praksi intuīciju var stiprināt tāpat kā muskuļus, un to var izmantot, pieņemot nelielus lēmumus. Viena lieta, kas jāatceras, ir tāda, ka intuīcija nedarbosies, ja būsiet pārāk aizņemts un saspringts. Tā vietā ir nepieciešams laiks un miers, lai sajūtas izkristalizētos.

Pat interjera dizainā izmantot intuīciju ir viena no metodēm, ko ir vērts izmēģināt. Nīlandere to uzskata par savu spēcīgāko instrumentu.

"Intuīcija ir dāvana," uzskata Marija Olsone Nīlandere.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv