big green plants on decoration shelf in front of brick wall

Ienes pavasari savās mājās

Tulpju pušķis, svaigi interjera toņi un pieaugošs gaismas daudzums piepilda jebkuru vietu ar pavasara sajūtu. Lasi vairāk un uzzini dažādus veidus, kā ienest pavasari savās mājās.
living room with light colour walls and dinner table set

Gaisma pa visu telpu

Gaiši bēšie un tīri baltie toņi, kas apvienoti ar koka elementiem, rada svaigu izskatu. Pievienojiet interjeram dažas vienkāršas mēbeles, rūpīgi izvēlētus dekoratīvos priekšmetus un nelielu zelta niansi, lai iegūtu izsmalcinātu, vieglu un gaisīgu izskatu. Pavasarī pieaugošais gaismas daudzums piepildīs jūsu telpu un dubultos gaismas daudzumu tajā.

light colour wooden panel wall in bedroom

Tendence interjerā: koka virsmas

Pieaugoša interjera tendence ir koka paneļi, it īpaši gaišajos toņos. Koks kā materiāls interjerā sniedz komfortu un siltuma sajūtu. Gultas gals no koka vai paneļu siena rada dabas sajūtu iekštelpās, un kalpo kā telpas galvenais elements.

Brīnišķīgi augi un ziedi

Pirms daba ir atmodusies no ilgās ziemas, jūs varat izdaiļot savas telpas ar zaļiem un ziedošiem augiem. Sulīgie zaļie augi un terakotas podi izskatās īpaši labi bohēmas stila interjerā: attēlā plaukts ir krāsots L491 Tide tonī un siena H456 Straw tonī.

yellow shades on wall and panel

Dzeltens kā saule

Mums visiem dzīvē ir vajadzīgs neliels prieks. Šobrīd dzeltenais tonis ir viens no populārākajiem toņiem. Izcel savas telpas sienas ar dzelteno toni vai papildini interjeru ar dzeltenām detaļām. Dzeltenais tonis ir ļoti daudzveidīgs, un tas var piešķirt pilnīgi atšķirīgu atmosfēru atkarībā no izvēlētās nokrāsas, piemēram, pasteļdzeltenā, Lieldienu spilgti dzeltenā vai sinepju dzeltenā toņa. Izvēlies toni, kas visvairāk saskan ar tavu stilu! Attēlā redzamā siena ir krāsota L396 Beeswax tonī, bet glezna S302 Grapefruit tonī.

bedroom wall with light blue, pink and warm orange colour section

Spilgtas krāsu kombinācijas

 

Pēc drūmās ziemas ir pat vēlams savās mājās ienest nelielu košumu - vai nu tas atrodas uz sienām un mēbelēm, vai uz gultas palagiem, aizkariem vai pārvalkiem. Nomierinoši zilais Y354 Cumulus tonis ir Tikkurila 2021. gada tonis. To vislabāk ir izmantot uz guļamistabas sienām, jo tas rada nomierinošu un vieglu atmosfēru telpā. Klikšķini šeit un smelies iedvesmu, kā izmantot visu Color Now 2021 toņu kolekciju savās mājās.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv