Painted green bedroom wall

Nokrāsojiet vasarnīcas iekšējās sienas tonī Abyss

“Local Artisan” bloga autore Sanna nokrāsoja savas vasarnīcas guļamistabu tonī Abyss. Vēsais, zaļganzilais zemes tonis ir teicama izvēle vasarnīcai, kas atrodas arhipelāgā. Baļķu sienas tika nokrāsotas skaistā matētā krāsā. Lūk, kā jūs varat piešķirt jaunu krāsu vasarnīcas iekštelpu sienām gluži kā Sanna!
Šķeltais zaļais tonis bija teicama izvēle

Sanna nokrāsoja savas guļamistabas baļķu sienas ar pilnībā matēto iekšdarbu krāsu Harmony. Sanna uz sienas vēlējās šķeltu un vēsu zaļo toni, un viņa izvēlējās toni N439 Abyss no Tikkurila kartes “Feel the Color”. Krāsošanas darbi tika paveikti vienas dienas laikā.

“Šī noteikti ir viena no manām veiksmīgākajām krāsu izvēlēm.”

Sanna Laurila no bloga  “Local Artisan”

n/a
n/a
n/a

Izmantojot augstas kvalitātes krāsu un darbarīkus, sienu krāsošana ilga vien pāris stundas.

 

n/a
SAGATAVOŠANĀS DARBI

1.  Pirms apstrādes noslaukiet sienas virsmu un pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar piemērotu papīru, lai to aizsargātu.

2.  Noslīpējiet visu stipri pieķērušos laku vai nokrāsojiet to matētā krāsā. Ar putekļu slotiņu vai putekļu lupatiņu notīriet putekļus, kas palikuši pēc slīpēšanas.

n/a
KRĀSOŠANA

3. Nokrāsojiet istabas baļķu sienas ar 2-3 kārtām pilnībā matētās iekšdarbu krāsas Harmony. Pirms krāsa sāk žūt, noņemiet maskējošo līmlenti.

Notīriet darbarīkus ar ūdeni un ziepēm vai izmantojiet darbarīku tīrīšanas līdzekli Tikkurila Pensselipesu. Ievērojiet uz etiķetes sniegtos norādījumus.

Sanna Laurila Blogger

Idejas autors: Blogs “Local Artisan”

Mēbeļu restauratore Sanna Laurila, kura dzīvo Porvoo, savā brīvajā laikā raksta blogu “Local Artisan”. Blogs ir saistīts ar mēbeļu restaurāciju un interjera priekšmetiem. Blogā varat apskatīt vecas mēbeles, kurām piešķirta jauna dzīve.

Vairāk par šo projektu Sannas blogā

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv