black wall behind white fireplace

Padomi perfekti melnbaltam interjeram

Melnbaltā toņu palete var būt jebkāda: dramatiska, maiga, minimālistiska vai svaiga. Jebkurā gadījumā, šī klasiskā toņu kombinācija vienmēr ir precīza un mūžīga.

Melnbaltais interjers ir klasika, kas neiziet no modes: intensitātes un atmosfēras pretstatu pāris. Ja jums patīk minimālisms un izsmalcināts un svaigs stils, melnbalts ir labs pamats, uz kura balstīties.

modern bright living room with dark furniture and decor element

Līdzsvara izjaukšana

Gan melnais, gan baltais tonis nodrošina neitrālu pamatu citiem toņiem. Pasteļtoņi un perlamutra toņi izceļas, ja tos izmanto uz baltā fona, un nedaudz melnais telpā izveido fokusa punktu, ja apkārt ir gaišākas nokrāsas. Siltais Y458 Merino tonis ir ideāls pamats mierīgai atmosfērai, ko papildina melnas detaļas.

bright white dinning area with light colour furniture

Klasiski balts tonis

Tikkurila White baltais tonis sienām ir klasiska izvēle. Lai padarītu to vienlaikus maigu un uzkrītošu, apvienojiet to ar mīkstiem tekstilizstrādājumiem, gaišiem koka toņiem, lai radītu siltumu, un melniem elementiem, kas iezīmē telpu.

modern living room with white wall and bright red accent colour section

Pievieno krāsainākus toņus

Baltas virsmas var radīt pliekanu iespaidu, taču no tā var viegli izvairīties, pievienojot tekstūru un dažādus toņus: sienām un griestiem izmantojiet dažādus baltos toņus un pievienojiet vēl dažus krāsainākus toņus.

Grafiskie raksti piešķir telpai dimensiju un ir gudrs veids, kā saglabāt telpu niansētu un interesantu. Izmantojiet paklājus, gleznas un mēbeles ar nelielām kājām melnā tonī, lai pievienotu baltajai telpai detaļas.

Kā būtu pievienot kādu spilgtu toni vai pat divus? Balto sienas toni F497 Paper uz sienām var atdzīvināt, pievienojot nedaudz sarkano M323 Hearts toni.

white dinning area with black accent wall

Melni toņi

Lai telpa iegūtu dziļumu un raksturu, tai nekas vairāk par melnā tonī krāsotu sienu nav nepieciešams.

Tāpat kā baltajam tonim ir daudz dažādas nokrāsas, tā pat ir arī melnajam tonim. Maigais Y497 Toro tonis ir daudz maigāks tonis salīdzinājumā ar dramatisko Y498 Midnight toni. Attēlā redzams samtaini pelēcīgi melnais Y500 Wrought iron tonis, kas eleganti apvienojas ar baltajiem elementiem, gaišo koka grīdu un melnbalto fotogrāfiju.

black panel wall in kids room

Tekstūra rada atšķirību

Gudrs veids, kā izmantot melno toni, ir izmantot caurspīdīgo akrila laku koka paneļiem: rezultāts ir intensīvs, bet silts, un cari pārklājumam ir redzama koka tekstūra. Attēlā panelis apstrādāts ar Paneeli-Ässä laku 3444 Blackberry tonī.

dark wall in cosy bedroom

Nomierinoša sajūta

Melnais un baltais tonis apvienojumā rada mierīgu atmosfēru, tāpēc šis pretstatus piesaistošais pāris ir lieliski piemērots guļamistabām. Pat gandrīz pilnībā melnai guļamistabai nav jābūt nomācošai: vienkārši izvēlieties maigi melno vai pelēcīgi melnu nokrāsu, kas nedaudz atstaro gaismu, un apvienojiet to ar baltām detaļām, varbūt dažiem tekstila akcentiem un spilvenu kaudzi. Šī tumšā, ligzdai līdzīgā guļamistaba S500 Turf tonī ir ideāls patvērums saldiem sapņiem.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv