Nina braun

Tendenču analītiķes Ninas Brunas mājoklis: pārsteidzošu nianšu definīcija

Tendenču analītiķe un dizainere Nina Bruna (Nina Bruun) savā mājoklī izvēlējās kombinēt 2017. gada sulīgāko toni Terracotta N405 un tumšo Wrought Iron Y500 ar vēsajiem Serpentine V447 un Piazza Y487 toņiem. Izvēloties toņus no toņu kolekcijas "Minerals", Nina pievērsa uzmanību telpu funkcionalitātei. Iedvesmojies no Ninas izvēlētajiem toņiem!

Dziļi toņi, nevis tradicionāli baltais

"Strādājot par dizaineri, es pastāvīgi strādāju ar toņiem, tāpēc manā mājoklī tas šķita tikai dabiski izvēlēties jebkuru toni, tikai ne atstāt baltas sienas. "Minerals" kolekcijas toņi ir savstarpēji nevainojami saskaņojami, un es būtu varējusi izvēlēties jebkuru toni no paletes, un tas joprojām veidotu skaistu plejādi. Galu galā es izvēlējos Terracotta N405 - „Gada toni”Wrought Iron Y500Serpentine V447 un Piazza Y487.

Visi toņi, kurus esmu izvēlējusies savam dzīvoklim, telpām piešķir raksturu un personīgo stilu. Tie piešķir telpai telpiskumu, un ir vajadzīga drosme, lai baltā vietā izvēlētos citu toni. Tumšo un gaišo vai vēso un silto toņu apvienošana bija bezgala jautrs process un palīdzēja man radīt drosmīgi izteiksmīgu rezultātu."

Nina Bruun edamistaba
nina bruun
Nina Bruun guļamistaba

Dzīvojamā istaba pirms un pēc

Tikkurila „Gada tonis” - zemes oranžais Terracotta N405 - ir kā mākslas darbs. Atvēlot oranžajam mazāku, bet koncentrētu zonu, tas kļūst par lielu un nozīmīgu detaļu visā telpā. Ieejot dzīvojamā istabā, siena savā veidā rada pārsteiguma momentu.

nina bruun colornow2018 dzīvojamā istaba

Izvēlies toņus un krāsas, ņemot vērā telpas funkcionalitāti

„Pirms krāsošanas es nopietni apsvēru telpu dažādo funkcionalitāti. Manas guļamistabas toņu izvēle bija diezgan vienkārša. Tam, kā es pamostos no rīta, var būt liela ietekme uz visu manu atlikušo dienu, tāpēc es izvēlējos siltu gaiši pelēko toni Piazza Y487, kam ir vispatīkamākā, nomierinošā iedarbība uz mani. Sienas tika krāsotas ar pilnīgi matētu sienu krāsu Harmony.”

Sienas krāsošana

  1. Notīri sienas virsmu un norobežojiet krāsojamo zonu ar krāsošanas līmlenti.
  2. Divas reizes pārkrāsojiet sienu ar krāsu sienām Harmony.
Nina Bruun

Nina Bruna

Dizainere un tendenču analītiķe

Dāniete Nina Bruna ir labi pazīstama dizaina tendenču noteicēja un godalgota toņu un tendenču analītiķe.

"Toņi atkal kļūst par pašizpausmes līdzekli. "

 

Seko Instagram: @nina_bruun

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv