woman in white kitchen with blue backsplash and peach colour wall

Pārveido virtuvi pašu spēkiem

Virtuves atjaunošanai nav nepieciešams liels budžets. Uzziniet, kā varat veikt ievērojamas pārvērtības, krāsojot keramiskās sienas flīzes virtuvē.

Ja meklējat idejas, kā nomainīt savas novecojušās virtuves stilu, tad iespējams pietiek tikai ar krāsas bundžu. Vienkāršu, izdevīgu un ātru virtuves remontu var veikt, nemaz nenomainot skapīšus vai flīzes.

Pirms: novecojis virtuves interjers

Blāvi, balti skapīši ar koka detaļām un nolietotas flīzes, bija tas, kas šajā virtuvē bija jāpārveido. Pat ar ierobežotu budžetu virtuvē var veikt lielas pārmaiņas, izmantojot krāsu un uzstādot jaunus rokturus skapīšiem.

dated kitchen with white cabinet and wooden colour trim

Tikkurila jaunā Luja Ceramic Tiles krāsa ir paredzēta vienkāršai un izdevīgai flīžu atjaunošanai gan virtuvē, gan vannas istabā. Flīžu krāsu var ietonēt jebkurā tonī no Tikkurila iekšdarbu toņu kartēm, kas nodrošina neierobežotu toņu izvēli, kas saderēs ar jūsu virtuves skapīšiem un pārējo interjera stilu.

Un ja jau esat paņēmis otu, kāpēc gan pie reizes nenokrāsot virtuves skapīšus vai sienas?

 

Pārvērtību rezultāts: jauks un mājīgs

white kitchen with blue painted backsplash tiles
woman in front of warm peach kitchen wall and blue painted tile backsplash

Svaiga, mājīga un jauka, iespējams, pat nenoticēsiet, ka šī virtuve ir tā pati. Flīzes tika krāsotas ar Luja Ceramic Tiles krāsu maigi zilajā L429 Indigo tonī, un siena starp augšējiem skapjiem, tika krāsota ar Harmony krāsu J407 Siesta tonī. Toņi kopā rada sajūtu no Vidusjūras reģiona: zila jūra, krāsainas mājas un saulrieta stari.

Nomainot skapīšu rokturus un nokrāsojot sienas skapīšu pamatni, tiek iegūta liela atšķirība. Flīžu nokrāsošana telpai piešķir krāsu, bet koka detaļu samazināšana līdzsvaros kopējo izskatu. Modernizēta virtuve bez lielas piepūles tikai vienas nedēļas nogales laikā — cik veiksmīgs pārvērtību projekts pašu spēkiem.

Pārvērtību rezultāts: svaigs un moderns

white kitchen with blue colour painted tile backsplash and muted beige wall

Šajā virtuves pārveidošanas variantā flīzes tika krāsotas ar Luja Ceramic Tiles krāsu tajā pašā zilajā L429 Indigo tonī, bet flīžu šuves tika apstrādātas ar javas pildspalvu, lai mainītu to toni uz baltu. Augšējais sienas stūris tika krāsots bēšajā H462 Weekend tonī.

Pārmaiņai no novecojušas, vienkāršas un neinteresantas virtuves uz šo moderno, mājīgo un krāsaino virtuvi, bija vajadzīgas tikai dažas krāsas kārtas un nedaudz radošums. Plašais toņu klāsts, kurā var tonēt Luja Ceramic Tiles krāsu ļauj izveidot tādu stilu kādu vēlaties: krāsainas un spilgtas flīzes pārvērst par baltām un mierīgām, vai arī auksti pelēkas flīzes pārvērst silti dzeltenā vai zaļā tonī.

Luja Ceramic Tiles ir viegli lietojama flīžu krāsa, kurai papildus nav nepieciešama gruntskrāsa. Tagad jūsu novecojušās virtuves atjaunošana aizņems vien dažas dienas.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv