bright warm yellow wall behind busy kitchen desk and shelf

Izmanto Color Now 2022 toņus savās mājās

Color Now 2022 toņu kolekcija aicina paskatīties uz savām mājām tā, kā mēs tās aplūkotu pirmo reizi. Kuras ir tās lietas, kas tev pirmajā reizē iepatikās? Kas padara tavu māju par tavējo? Atrodi elementus, kas tevi raksturo un iedvesmo.

Color Now 2022 toņu kolekcijā ir toņi, kurus iemīlēs – gan cilvēki, kuri pieturas pie tradicionālā stila, gan tie, kas piekopj minimālistisko un moderno stilu. Šie toņi ir kā draugi vai atmiņas, kas stāsta stāstus no dažādiem jūsu dzīves notikumiem. Kur klīst jūsu domas, skatoties uz Color Now 2022 toņu kolekciju?

natural wooden colour dinner table set and green-blue half panel wall in background

Spēlējies ar toņiem

Color Now 2022 toņu kolekcijas sirds ir gada tonis L478 Kestrel. To papildina tirkīza, melnais un maigi bēšais tonis, kā arī citi toņi. Kolekcijas toņi ir veidoti tā, lai tos varētu apvienot bez ierobežojumiem. Apvienojiet toņus, kas jūs visvairāk uzrunā un spēlējieties ar tiem. Izmēģiniet, kā dažādas toņu kombinācijas izskatītos uz lielām virsmām un detaļām. Šajā paletē nav pareizie un nepareizie toņi: ja kādi toņi jūs īpaši uzrunā, tad tie ir īstie.

Piemēram, L478 Kestrel apvienojumā ar X447 Sea Smoke ir interesants siltā un vēsā toņu apvienojums. Pievienojiet nedaudz K396 Safari toni, un šī kombinācija kļūs vēl košāka.

bright warm yellow wall behind busy kitchen desk and shelf

Siltie pret vēsajiem

Ja vēlaties izmantot siltos toņus, izvēlieties F466 Perchment vai K396 Safari. Ja vēlaties vēsas pieskaņas, jums patiks V503 Winter, X447 Sea Smoke, S440 Silk Road un X449 Licorice. Gada tonis L478 Kestrel balansē starp vēsajiem un siltajiem toņiem: tas ir mierīgs un piezemēts brūnais tonis ar purpursarkanu nokrāsu.

minimalist white side table in front of blue-green colour half panel wall

Mīļākie toņi uz sienām, mēbelēm un grīdlīstēm

Kā maigi melnais X449 Licorice tonis izskatītos uz guļamistabas sienām? Vai L478 Kestrel tonis radītu mierīgu, bet burvīgu atmosfēru dzīvojamā istabā? Ja rodas šaubas, sāciet ar mazumiņu: nokrāsojiet tikai vienu sienu vai mēbeli. Gaiši zilzaļais X447 Sea Smoke tonis rada svaigu sajūtu uz mēbelēm, dzīvīgais S440 Silk Road tonis lieliski izskatās gan uz sienām, gan uz grīdlīstēm. Katrs kolekcijas tonis darbojas ar vairākiem mērķiem, tāpēc uzticieties savai intuīcijai un izvēlieties toni, kas jūs uzrunā visvairāk.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv