Tikkurila - ideja terases apstrādei un iekārtošanai

Terase vasaras vakariem

Bloga Vihreä talo autore Annika atsvaidzināja savu terasi, padarot to par skaistu atpūtas vietu vasaras vakariem. Terases dēļi tika eļļoti pelēkā tonī, bet mēbeles ieguva pasteļtoņu nokrāsas. Par pagalma centrālo akcentu kļuva sauna un tumši pelēkā vanna.

Instrukcija terases eļļošanai

Terase tika eļļota izmantojot terašu eļļu Valtti Plus Terrace Oil, kas ir īpaši izturīga pret atmosfēras iedarbību. Tā nodrošina dabiski skaistu koksnes toni, vienlaicīgi aizkavējot virsmas izbalēšanu un plaisāšanu.

MAZGĀŠANA

1. Sajauciet Terassi- ja Kalustepesu ar aukstu ūdeni saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz etiķetes

2. Bagātīgi uzklājiet Terassi- ja Kalustepesu šķīdumu uz virsmas ar otu vai rulli un atstājiet 15-30 minūtes iedarboties. Noberziet virsmu ar suku vai mazgājiet ar augstspiediena mazgātāju. Rūpīgi noskalojiet virsmu un ļaujiet tai nožūt. Žūšanas laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem.

EĻĻOŠANA

3. Rūpīgi samaisiet Valtti Plus Terrace Oil gan pirms lietošanas, gan lietošanas laikā.

4. Apstrādājiet 2 – 3 dēļus vienlaicīgi visā to garumā. Uzklājiet pietiekamu daudzumu eļļas uz virsmas un iestrādājiet to koka šķiedras virzienā, tādējādi nodrošinot eļļas iesūkšanos koksnē. Ja nepieciešams, pēc 10 minūtēm noslaukiet lieko eļļu. Ļaujiet eļļotajai virsmai nožūt līdz nākamajai dienai.

Dārza mēbeles

Kopā ar terasi tika atjaunotas arī dārza mēbeles. Tām tika izvēlēti vasarīgie pasteļtoņi J442 Menthol un H417 Mezeron. Turpretī, vecā vanna tika krāsota kontrastējošā tumši pelēkā M499 Cloak tonī. Visi toņi ir apskatāmi Tikkurila Symphony 2436 toņu kartē.

Dārza mēbeļu krāsošana

Annika koka dārza krēslus krāsoja maigajā H417 Mezeron tonī, bet galdu atsvaidzinošajā J442 Menthol ar krāsu Unica Akva Maali. Virsmas tika noslīpētas, attīrītas no slīpēšanas putekļiem un nokrāsotas 2 kārtās.

Vanna

Vannas ārpusi Annika krāsoja ar speciālo alkīda krāsu Unica tumšajā tonī M499 Cloak. Krāsojamā virsma tika noslīpēta, noslaucīta un divas reizes nokrāsota.

Idejas autore: Vihreä Talo

Emuāru “Vihreä Talo” (Siltumnīca) raksta Annika Meder-Līkanena (Annika Meder-Liikanen) — pilsētniece, kurai patīk arī lauku skati. Dzīvodama daudzstāvu mājā laukos un privātmājā pilsētā, viņa raksta gan par krāsošanas renovācijām, gan par atradumiem krāmu tirdziņos.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv