dark blue bedroom

Tinteszila guļamistaba un retro naktsskapīši

Atjaunot guļamistabas interjeru ir pavisam vienkārši!

“Talo Kahdelle” emuāra autore Helēna krāsoja savas guļamistabas sienas tumši zilā tonī un atsvaidzināja retro naktsskapīšus, krāsojot to malas baltas. Lūk, kā iespējams guļamistabai piešķirt jaunu izskatu.

Tumši zila guļamistabas siena
Zila guļamistaba

Radiet dūmakainu efektu guļamistabā ar tumši zilu toni

Sienas tika nokrāsotas ar matēto iekšdarbu krāsu Joker, kas ir droša izvēle guļamistabu krāsošanai. Tika izvēlēts tonis M350 Ink no toņu kartes Izjūti krāsas. Tumšās sienas apvienojumā ar baltajām durvīm, griestiem, augstajiem logiem un citiem gaišiem elementiem, telpā rada svaiguma sajūtu.

“Tonis ir patiesi skaists: dažkārt tas izskatās naktszils, citreiz tas man atgādina Fazer šokolādes zīmola krāsu. Šī tagad ir mana mīļākā istaba!”

 

Tumši zila guļamistabas siena un akcenti
Tumši zila guļamistabas siena un interjera dekori

Jauna izskata piešķiršana retro stila naktsskapītim

Helēna nokrāsoja naktsskapīšu malas baltā tonī, izmantojot pusmatēto mēbeļu krāsu Helmi 30. Helmi ir nekaitīga mēbeļu krāsa, kas ļauj viegli izveidot izturīgas, skaistas virsmas jūsu mājoklī.

Helēna vēlējās, lai baltais tonis piestāvētu citām istabas mēbelēm, tāpēc viņa izvēlējās toni F497 Paper. Baltais tonis naktsskapīšiem piešķir svaigu izskatu un izceļ skaisto koka rakstu.

Naktsskapītis pirms krāsošanas
Naktsskapītis pirms krāsošanas
Naktsskapītis pēc krāsošanas
Naktsskapītis pēc krāsošanas
Idejas īstenošana praksē
Naktsskapīša tīrīšana
1. TĪRĪŠANA

Notīriet mēbeļu virsmu ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Maalipesu un ļaujiet tai nožūt. Ievērojiet uz iepakojuma sniegtos norādījumus.

Naktsskapīša slīpēšana
2. SLĪPĒŠANA

Noslīpējiet visu veco lakas kārtu, līdz virsma ir matēta, un notīriet slīpēšanas putekļus.

Naktsskapīša gruntēšana
3. GRUNTĒŠANA

Visas virsmas, kuras nevēlaties krāsot, pirms krāsošanas pārsedziet ar piemērotu papīru.

Uzklājiet kārtu adhēzijas gruntskrāsas Otex Akva. Izmantojiet rullīti, kas paredzēts mēbeļu krāsošanai. Lai panāktu labāku segtspēju, izvēlieties gruntskrāsas toni, kas ir līdzīgs virskārtas tonim. Ļaujiet tai nožūt 5 stundas.

Naktsskapīša krāsošana
4. KRĀSOŠANA

Uzklājiet 1-2 kārtas pusmatētās mēbeļu krāsas Helmi 30, kas tonēta tonī F497 Paper. Nākamo Helmi kārtu var klāt pēc 16 stundām, un lietošanai gatava cietība tiek sasniegta 2-3 dienu laikā. 

Notīriet darbarīkus ar ūdeni un ziepēm vai izmantojiet darbarīku tīrīšanas līdzekli Tikkurila Pensselipesu. Ievērojiet uz etiķetes sniegtos norādījumus.

“Talo kahdelle” emuāra autore

IDEJAS AUTORE: “Talo kahdelle”  (Māja diviem) emuāra autore Helēna

“Talo kahdelle” emuārs seko līdzi krāsainas mājas būvniecības projektam. Būvnieki ir grafiskā dizainere Helēna Valtonena un viņas pacietīgais vīrs, kurš laimīgā kārtā ir galdnieks. Stafordšīras bulterjers Bugi arī pieliek savu ķepu darbā.

Lasi Helēnas pārdomas par projektu šeit >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv