Ikdienišķi zilie toņi viesistabai vai guļamistabai

Mierīgs un elegants zilais tonis ar nelielu pelēko nokrāsu, ir ideāla izvēle ēdamistabas zonai, kā arī jūsu guļamistabai.

Mierīgas un klasiski zilas sienas

Uzaiciniet draugus uz vakariņām, aizdedziet sveces un uzlieciet fonā elektronisko mūziku. Mierīga, klasiska un mājīga atmosfēra.

Zilais tonis ir laba izvēle guļamistabas sienai, taču tas var radīt nomierinošu un modernu noskaņu arī viesistabā. Sandman V431 tonis ir spēcīgs, bet tajā pašā laikā arī nomierinošs zilais tonis.

Relaksējošie zilie ritmi

Dzīvojamās istabas zilās sienas ir krāsotas Sandman V431 tonī.
Sienas tonis - Sandman V431.

Zila guļamistaba vai ģērbtuve

Zilais Sandman V431 tonis ir lieliski piemērots arī uz guļamistabas vai ģērbtuves sienām. Lai gan tonis ir piesātināts, šis zilais tonis ir mierīgs un nomierina atmosfēru.

Izvēloties toni sienai, ir vērts atcerēties, ka tonis uz lielākām sienām, bieži izskatās piesātinātāks un tumšāks. Lai izvairītos no pārsteigumiem, pārbaudiet toni uz sienas, kuru plānojat pārkrāsot.

Zilais tonis klasiskajam vai eklektiskajam stilam

Neatkarīgi no tā, vai jūsu interjera stils ir klasisks vai eklektisks, zilais tonis iederas abos.

Šīs ēdamistabas zonas pamatelementi ir ļoti skaidri. Pelēcīgi zilā siena priekšplānā, kas krāsota Prince G490 tonī, un skaistie ēdamistabas krēsli bordo tonī, veido vislabāko klasisko kombināciju, bet galda klājuma toņi un elementi piešķir stilam jautru un eksperimentālu noskaņu. Siena fonā ir krāsota Camelia F300 tonī.

Zilie toņi lieliski atsvaidzina vecās mēbeles. Eksperimentāli zils stils var rasties arī ar košu, neaizmirstamu zilo toni. Retro pieskāriens un pārdomāti izvēlētas mēbeles ir šī apvienojuma noskaņa. Izmēģiniet Tikkurila Helmi 10 mēbeļu krāsu un tonējiet to zilajā, piemēram, Forget me not H353 tonī, un apvienojiet to ar Tango M339 toni. Siena fonā ir krāsota Forget me not H353 tonī.

 

 

 

Bezgalīgi daudz zilie toņi

Siena ir krāsota pelēcīgi zilajā Prince G490 tonī, bet blāvi dzeltenā siena fonā - Camelia F300 tonī.
Krēsls ir krāsots ar Forget me not H353 un Tango M339 toņiem. Siena fonā ir krāsota Forget me not H353 tonī.
colour master app

Izmēģini ikdienišķos zilos toņus ar Tikkurila Colour Master aplikāciju

Atdzīviniet skaistākos zilos toņus, izmantojot Tikkurila Colour Master aplikāciju. Izmantojot mūsu aplikāciju, jūs varat izmēģināt un vizualizēt mūsu krāsu toņus uz sava mājokļa sienām.

Lejupielādē jau tagad un atraisi savu radošumu.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv