Tikkurila - Koksnes ugunsaizsardzība

Koksnes ugunsaizsardzība

Augstākās klases ūdens bāzes koksnes ugunsaizsardzības produkti.

Koksne ir populārs celtniecības materiāls, pateicoties tā izturībai, akustiskajām, termiskajām un vizuālajām īpašībām. Tai arī ir mazāka ietekme uz vidi salīdzinājumā, piemēram, ar cementu. Mērot koksnes dzīves ciklu - no iegūšanas, līdz ražošanai, transportēšanai, uzstādīšanai, lietošanai, uzturēšanai un utilizācijai vai pārstrādei - tā patērē mazāk enerģijas un saražo mazāk oglekļa dioksīdu nekā cements. Taču koksnes materiālu izmantošana atsevišķu ēku celtniecībā var būt ierobežota ugunsdrošības noteikumu dēļ. Ir vairāki veidi, kā pasargāt koka virsmas pret uguns iedarbību, un ugunsaizsardzības produktu izmantošana ir viens no tiem.

Fontefire WF krāsa un Fontefire WF Clear laka ir izstrādāta, lai nodrošinātu augstāko iespējamo ugunsizturības līmeni koka sienām iekštelpās. Karstuma ietekmē Fontefire WF produkti izplešas, veidojot izolējošu putu slāni. Produkti ir sertificēti ar reakcijas uz uguni klasi B-s1, d0 - augstāko iespējamo klasifikāciju saskaņā ar EN 13501-1:2007+A1:2009 standartu. Koka paneļi un dēļi, kas ir apstrādāti ar ugunsaizsardzības produktiem, tiek izmantoti dzīvojamās ēkās, bērnu dārzos, skolās un citās publiskās lietošanas ēkās, kuras apdzīvo vairāki cilvēki vienlaicīgi.

Tikkurila Fontefire WE sērija - ugunsaizsardzības produkti

Fontefire WF produkti ir izsrādāti industriālam uzklāšanas procesam un iekārtām. Produkti ir viegli uzklājami un ātri žūstoši, paātrinot uzklāšanas procesu, tādējādi palielinot ražošanu un samazinot izmaksas.

Vienmēr sazinieties ar Tikkurila speciālistiem, pirms ugunsaizsardzības produktu lietošanas >>

 

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv