Tikkurila industriālo pārklājumu risinājumi

Tikkurila industriālo pārklājumu risinājumi

Risinājumi, kas rada ilgtermiņa pārmaiņas gan rezultāta, gan vides ziņā.

Risinājumi, kas rada ilgtermiņa pārmaiņas gan rezultāta, gan vides ziņā

Mēs, uzņēmums Tikkurila, piegādājam dažādus koka un metāla pārklājuma risinājumus klientiem visdažādākajās nozarēs. Ar vairāk nekā 150 gadu pieredzi mēs izstrādājam augstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas klientiem nodrošina kvalitāti, kas izturēs laika un negatīvo atmosfēras pārbaudi.

Mēs meklējam veidus, kā klientam optimizēt ražošanas procesus, kā arī kā uzlabot produkta veiktspēju un ietekmi. Mūsu klienti var paļauties uz mūsu produktu konsekventu un uzticamu piegādi, un ka produktu īpašības atbildīs solītajām pat prasīgu pielietojumu un visdažādāko virsmu gadījumā.

Strādājam kopā, lai sasniegtu mūsu klienta biznesa mērķus

Mēs nepiedāvājam tikai produktu, bet skatāmies arī kā atbalstīt mūsu klientu, viņu biznesa mērķu sasniegšanā; izpētām labākos sadarbības veidus, optimizējam pārklājuma pielietošanu, izmantojam tehnoloģijas, lai uzlabotu iepirkšanos un loģistiku, kā arī izvērtējam krāsas lomu arvien vienotākā un gudrākā sabiedrībā.

Mūsu tehniskie pārdošanas eksperti ir gatavi palīdzēt sasniegt jūsu biznesa mērķus.

Ilgtspējīgi pārklājuma risinājumi priekš cilvēkiem un planētas

Mūs virza mērķtiecīgas inovācijas, un mēs esam par tādu risinājumu izstrādi, kas atbalsta cilvēku un planētas labklājību.

Mūsu mērķis ir būt vadošajiem inovatīvu, ilgtspējīgu produktu ražošanā un galveno uzmanību pievērst vides faktoriem, kas ir iekļauti visā krāsotās virsmas dzīves ciklā. Izpratne par mūsu klientu vajadzībām un vidi, kurā krāsa tiek izmantota, ir noteicošais, lai izstrādātu videi draudzīgus, augstas kvalitātes pārklājumus ar izcilu izturību.

Mūsu piedāvājumā ir plaša ilgtspējīgu pārklājumu risinājumu izvēle, tai skaitā pārklājumi uz ūdens bāzes, pārklājumi ar augstu cietvielu saturu, kurus var uzklāt tieši uz metāla virsmas, kā arī produkti, kas nesatur izocianātus.

Mēs esam apņēmušies ievērot atbildīgu uzņēmējdarbību un darīt visu iespējamo, lai veicinātu tīrāku vidi un krāsaināku rītdienu.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv