5 interjera toņu tendences 2024. gadā

Tikkurila ir apkopojusi piecas interjera toņu tendences, kuras dominēs 2024. gadā. Esiet gatavi košām nokrāsām, vienkrāsainām telpām un estētikai, kas uzlabos garastāvokli.

Sākoties jaunajam gadam, ir pienācis laiks ielūkoties jaunajās tendencēs, toņu salikumos un novatoriskās kombinācijās, kas visticamāk dominēs interjera dizainā 2024. gadā! Sagatavojies šim krāsainajam ceļojumam un atklāj 5 interjera toņu tendences, kas veidos nākamā gada estētiku!

1. Interjera toņu tendence, kas rada prieku: dopamīna dekori

Dopamīna dekori ir tendence, kas ar interjera dizaina spēku palīdz uzlabot jūsu garastāvokli. Galvenais uzdevums ir izveidot telpu, kas atbilst jūsu skatījumam par laimīgu vietu. Varat meklēt iedvesmu savos iecienītākajos dekoratīvajos elementos vai mēģināt apvienot divus gandrīz pretrunīgus toņus.
 

Ir neskaitāmi veidi, kā īstenot šo tendenci, jo laimīgs interjers katram izskatās savādāk, bet, runājot par priecīgiem toņiem: jo spilgtāki, jo labāki. Sajūtiet sauli pat tumšākajās dienās ar dzelteno toni, piemēram, Y308 Eggnog vai vēl drosmīgāku S302 Grapefruit. Ja jums vairāk patīk rozā nokrāsas, varat izmēģināt spēcīgu rozā toni, piemēram, Bubba in Berlin vai persiku toni K319 Flamingo. Lai iegūtu rāmāku izskatu, izmēģiniet zaļos toņus, piemēram, M384 Basilica vai vēsāku L373 Emerald, un uzziniet, kurš jums liek justies labāk.

 

2. Zemes toņi jūsu guļamistabā vai ēdamistabā

Pareizo toņu izvēle var būt atslēga, kas jums liks labi justies telpā un radīs mierīgu noskaņu. Īpaši vietās, kur vēlaties atpūsties vai radīt viesmīlīgu atmosfēru, izvēlieties zemes toņus, jo tie spēj piepildīt telpu ar mieru.
 

2024. gadā pat gaiši rozā toņi var jūs nomierināt, ja vien jums ir pareizais tonis, piemēram, X417 Pavillion vai Tikkurila 2024. gada tonis Nude in Nizza. Brūnās vai smilškrāsas nokrāsas būs īstās, ja meklējat tradicionālus zemes toņus. Bēšs nebūs garlaicīgs, ja izvēlaties tādus toņus kā X463 Sandstone, V466 Lama vai K480 Tamarix. Lai iegūtu perfekto brūno toni, izvēlieties silto V463 Desert vai gaišāku K484 Granulite toni.

3. Toņu tendence - Zelta nokrāsas

Dažādu zelta un krāsainu toņu izmantošanu ir vērts apsvērt šajā gadā. Izmantojot zeltu, ir viegli ienest siltumu un draudzīgumu savā telpā. Tas mēdz papildināt citus toņus un piešķir telpai šarmu.
 

Pievienojiet savai telpai zeltu ar Gold in Ghana toni no Color Now 2024 toņu kolekcijas vai izvēlieties maigāku J462 Gold Ore toni. Ja telpā ir koka virsma, tad izvēlieties tai 236A Golden life toni no Timeless Translucent toņu kartes.

4. Viena toņa izmantošana

Viena telpa, viens tonis. Tas nozīmē visu telpu atvēlēt vienam tonim jeb visas virsmas krāsot vienā tonī un pieskaņot tam interjera detaļas. Siltie toņi, piemēram, L396 Beewax vai M476 Rooibos, ir lieliski piemēroti, lai īstenotu šo tendenci.
 

Vienkāršākā pieeja šai tendencei var sekot, izmantojot dažādas viena toņa nokrāsas. Piemēram, vairākus baltos toņus, piemēram, F462 Halo ar pāris bēšiem toņiem, piemēram, G459 Halva un H462 Weekend.

5. Zilā toņa spēks

Šis maigi zilais Forget Me Not tonis ir svaigs un maigs, kā tikko izmazgāta veļa. Izmantojiet šo toni uz nelielām virsmām, lai piesaistītu uzmanību vai nokrāsojiet guļamistabas sienu nomierinošai atmosfērai.

Klasisks Indigo parasti ir zils. Šis mistiskais tonis sevī ietver pelēkā toņa pieskārienu.

Raugoties uz 2024. gada toņa tendencēm, ir pamanāma burvīgo zilo nokrāsu spēcīgā klātbūtne krāsu paletē. Zilais tonis joprojām ir populāra izvēle, radot krāsainu, taču nomierinošu atmosfēru, it īpaši, ja tiek izmantota liela platība, piemēram, siena. Zilā toņa skaistums slēpjas tā daudzpusībā. Lai iegūtu svaigu un gaisīgu sajūtu un sagaidītu gaišās vasaras dienas savā telpā, izmantojiet J356 Sky vai izmēģiniet maigo H353 Forget me not toni.
 

Lai iegūtu dziļāku un bagātīgāku zilo efektu, izmēģiniet N348 Nocturne, L433 Atlantis un L429 Indigo toni, lai pievienotu savai telpai izsmalcinātības un elegances pieskārienu. Izmantojot kā sienas toni, tumši zilas nokrāsas var kalpot kā pārsteidzošs fons mākslas darbiem vai mēbelēm, radot drosmīgu izskatu jebkurā telpā.

 

Atklāj vairāk iedvesmojošus toņus

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv